Schneider B+W 55mm 81-A

Код товару: 13928
Фото: Schneider B+W 55mm 81-A

У наявності

Ціна: 999 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

B+W F-Pro KB-15 (80 A)

Світлофільтр B+W F-Pro KB-15 дозволяє застосовувати позитивну плівку денного світла при освітленні галогенними лампами, а також дуже світлими (1000 Вт) або слабкішими (25 Вт) лампами розжарювання.

Використовується під час зйомки на денну плівку, виходить ефект «під ніч». Застосовується при зйомці в студії на денну плівку або денний слайд з лампами розжарювання (які мають колірну температуру 3400°). 

Фільтр фактор 2.2. Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Вироблено в Німеччині.

Покриття: : E
Діаметри: 55

Матеріал: скло Шотта

Матеріал оправи: латунь

 
 
 

 

Schneider B+W 55mm 81-A - на сайті інтернет-магазину abcphoto.com.ua. Якщо потрібно купити Фільтри або інші фотоаксесуари Не виходячи з квартири, зайдіть до нас в онлайн-супермаркет abcphoto.com.ua. Вам потрібно розглянути варіанти та підібрати Фільтр З вигодами? Щоб правильно вибрати Фільтр, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Schneider B+W і Вам будуть запропоновані різні Фільтри Schneider B+W. У нас вибір фототехніки не триватиме багато часу. Можна не хвилюватися про якість товарів. Вся фототехніка, яку можна замовити у нас, випускають відомі виробники, наприклад Hoya. Якщо з'явилися при виборі Schneider B+W 55mm 81-A Питання можна задати нашим фахівцям. Замовлення можна отримати Кривому Розі без затримок.

Покриття: : E
Діаметри: 55

Матеріал: скло Шотта

Матеріал оправи: латунь