Schneider B+W 58mm 81-A MRC

Код товару: 13932
Фото: Schneider B+W 58mm 81-A MRC

У наявності

Ціна: 1 348 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Слабо утеплює світлофільтр, з мульти просвітленням MRC , дія якого аналогічна Skylight KR 1.5, але з трохи більшим червонуватим відтінком. Зсув у теплу зону – 200.
 
Блокує ультрафіолетове випромінювання. Запобігає високому переважанню синього тону в тінях (викликаного освітленням неба), надаючи зображенню більш теплу кольорову гаму. Незамінний при зйомці на морі та горах, де блокування ультрафіолету захисними фільтрами UV недостатньо.
 
Особливо рекомендується під час зйомки зі спалахами.
 
Весь цикл виробництва світлофільтрів B+W Schneider, включаючи варіння скла, здійснюється на заводі Schneider Optische Werke у м. Bad Kreuznach .

 

 

Schneider B+W 58mm 81-A MRC - у великому інтернет-магазині АВС Фото. Якщо потрібно придбати Фільтри фотоаксесуари не встаючи з дивана, зайдіть у наш онлайн-каталог abcphoto. Розгляньте асортимент та виберіть Фільтр за низькою ціною? Щоб не витрачати час на підбір Фільтр, за допомогою навігації. Введіть: Schneider B+W і перед вами з'явиться Фільтри Schneider B+W. У нас підібрати фотоаксессуари просто і швидко. За якість товарів можна не турбуватися. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Cokin. З'явилися при покупці Schneider B+W 58mm 81-A MRC Запитайте наших фахівців. Замовлені фотоаксесуари можна отримати в Мелітополі без затримок.

Назва товару
Світлофільтр B+W Schneider 81-A MRC 58 mm
Виробник
Б. В. Шнайдер
Тип фільтра
Коригуючий
Розмір
58 мм