Schneider B+W 58mm 81-A MRC

Код товару: 13932
Фото: Schneider B+W 58mm 81-A MRC

У наявності

Ціна: 1 510 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

B+W F-Pro KB-15 MRC (80 A)

Світлофільтр B+W F-Pro KB-15 MRC дозволяє застосовувати позитивну плівку денного світла при освітленні галогенними лампами, а також дуже світлими (1000 Вт) або слабкішими (25 Вт) лампами розжарювання.

Застосовується при зйомці на денній плівці, ефект «під ніч». Застосовується при зйомці в студії на денну плівку або денний слайд з лампами розжарювання (які мають колірну температуру 3400°). 

Багатошарове покриття MRC – це система покриття лінз B+W. MRC (multi resistant coating) - це 8-шаровий процес покриття скла, який зменшує відображення, створює водостійкий шар (гідрофобне покриття) та забезпечує стійкість до подряпин.

Фільтр фактор 2.2. Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Вироблено в Німеччині.

Покриття: MRC 

Діаметри: 58

Матеріал: скло Шотта

Матеріал оправи: латунь

 
 

Schneider B+W 58mm 81-A MRC - на надійному сайті abcphoto. Якщо потрібно придбати Фільтри або інші фотоаксесуари не піднімайтеся з дивана, відвідайте наш онлайн-супермаркет abcphoto. Виберіть із каталогу Фільтр вигідно? Щоб запросто підібрати Фільтр, за допомогою навігації. Введіть: Schneider B+W і Ви побачите всі необхідні Фільтри Schneider B+W. У нас ви зможете швидко вибрати потрібну фототехніку. За якість товарів можна не хвилюватися. Всі фототовари, представлені у нас, розроблені лідируючими компаніями, наприклад Nikon. Виникли при підборі Schneider B+W 58mm 81-A MRC Питання можна уточнити у наших фахівців. Надсилання проводиться в Нікополі у стислі строки.

Покриття: MRC 

Діаметри: 58

Матеріал: скло Шотта

Матеріал оправи: латунь