Schneider B+W 52mm 81-B MRC

Код товару: 13935
Фото: Schneider B+W 52mm 81-B MRC

У наявності

Ціна: 1 517 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

B+W F-Pro 81-B MRC

B+W F-Pro 81-B MRC – слабо утеплюючий світлофільтр, дія якого аналогічна фільтру 81-A, але з трохи більшим червонуватим відтінком. Зсув у теплу зону – 300°.

Блокує ультрафіолетове випромінювання, запобігає високому переважанню синього тону в тінях (викликаного освітленням неба), надаючи зображенню теплішу кольорову гаму. Незамінний при зйомці на морі та в горах, де блокування ультрафіолету захисними фільтрами UV недостатньо.

Багатошарове покриття MRC – це складна система покриття лінз B+W. MRC (multi resistant coating) - це 8-шаровий процес  покриття скла, який зменшує відображення, створює водостійкий шар (гідрофобне покриття) та забезпечує стійкість до подряпин.

Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Зроблено в Німеччині.

Покриття: MRC

Діаметри: 52

Матеріал: скло Шотта

Матеріал оправи: латунь

 
 
 

 

Schneider B+W 52mm 81-B MRC - в каталозі АВС Фото. Якщо терміново потрібно купити Фільтри або інші аксесуари не покидаючи квартири, відвідайте наш віртуальний магазин АВС Фото. Виберіть із пропозицій Фільтр З вигодами? Щоб правильно вибрати Фільтр, скористайтеся зручною системою фільтрів. Введіть: Schneider B+W і Ви побачите доступні для замовлення Фільтри Schneider B+W. Як бачите, процедура підбору максимально спрощена. Можна не думати про якість товарів. Всі фотототовари, які є у нас, випускають відомі фірми, наприклад Carl Zeiss. Якщо виникли при купівлі Schneider B+W 52mm 81-B MRC Питання можна задати нашим фахівцям. Посилання прийде в Рівному максимально швидко.

Покриття: MRC

Діаметри: 52

Матеріал: скло Шотта

Матеріал оправи: латунь