Schneider B+W 52mm 81-B MRC

Код товару: 13935
Фото: Schneider B+W 52mm 81-B MRC

У наявності

Ціна: 1 426 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

B+W F-Pro 81-B MRC

B+W F-Pro 81-B MRC – слабо утеплюючий світлофільтр, дія якого аналогічна фільтру 81-A, але з трохи більшим червонуватим відтінком. Зсув у теплу зону – 300°.

Блокує ультрафіолетове випромінювання, запобігає високому переважанню синього тону в тінях (викликаного освітленням неба), надаючи зображенню теплішу кольорову гаму. Незамінний при зйомці на морі та в горах, де блокування ультрафіолету захисними фільтрами UV недостатньо.

Багатошарове покриття MRC – це складна система покриття лінз B+W. MRC (multi resistant coating) - це 8-шаровий процес  покриття скла, який зменшує відображення, створює водостійкий шар (гідрофобне покриття) та забезпечує стійкість до подряпин.

Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Зроблено в Німеччині.

Покриття: MRC

Діаметри: 52

Матеріал: скло Шотта

Матеріал оправи: латунь

 
 
 

 

Schneider B+W 52mm 81-B MRC - в інтернет-магазині abcphoto. Якщо терміново потрібно знайти Фільтри А також інші фототовари не покидаючи житла, відвідайте наш віртуальний магазин abcphoto. Вам потрібно розглянути варіанти та підібрати Фільтр за низькою ціною? Щоб вам простіше було вибрати Фільтр, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Schneider B+W і перед вами відкриються всі необхідні для вас Фільтри Schneider B+W. У нас проста система підбору фотоакссесуарів. В якості товарів можна бути повністю впевненими Вироби, які можна купити у нас, створені відомими компаніями, наприклад Marumi. З'явилися при виборі Schneider B+W 52mm 81-B MRC Запитайте наших фахівців у режимі онлайн. Замовлення отримаєте Костянтинівці максимально швидко.

Покриття: MRC

Діаметри: 52

Матеріал: скло Шотта

Матеріал оправи: латунь