Schneider B+W 55mm 81-B MRC

Код товару: 13936
Фото: Schneider B+W 55mm 81-B MRC

У наявності

Ціна: 1 440 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

B+W F-Pro 81-B MRC

B+W F-Pro 81-B MRC – слабо утеплюючий світлофільтр, дія якого аналогічна фільтру 81-A, але з трохи більшим червонуватим відтінком. Зсув у теплу зону – 300°.

Блокує ультрафіолетове випромінювання, запобігає високому переважанню синього тону в тінях (викликаного освітленням неба), надаючи зображенню теплішу кольорову гаму. Незамінний при зйомці на морі та в горах, де блокування ультрафіолету захисними фільтрами UV недостатньо.

Багатошарове покриття MRC – це складна система покриття лінз B+W. MRC (multi resistant coating) - це 8-шаровий процес  покриття скла, який зменшує відображення, створює водостійкий шар (гідрофобне покриття) та забезпечує стійкість до подряпин.

Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Зроблено в Німеччині.

Покриття: MRC

Діаметри: 55

Матеріал: скло Шотта

Матеріал оправи: латунь

 
 
 

 

Schneider B+W 55mm 81-B MRC - в інтернет-магазині abcphoto. Якщо терміново потрібно знайти Фільтри А також інші фототовари не виходячи з дому, зверніться до нас онлайн-супермаркет abcphoto.com.ua. Розгляньте каталог та виберіть Фільтр за прийнятною ціною? Щоб легше було підібрати Фільтр, за допомогою зручної навігації. Введіть: Schneider B+W і перед вами відкриються всі необхідні для вас Фільтри Schneider B+W. Як бачите, вибір максимально спрощений. В якості товарів можна бути повністю впевненими Вся фототехніка, яку можна замовити у нас, розроблені відомими компаніями, наприклад Kenko. Виникли при замовленні Schneider B+W 55mm 81-B MRC Питання можна задати нашим фахівцям. Товари можна забрати в Хмельницькому якомога швидше.

Покриття: MRC

Діаметри: 55

Матеріал: скло Шотта

Матеріал оправи: латунь