Schneider B+W 55mm 81-B MRC

Код товару: 13936
Фото: Schneider B+W 55mm 81-B MRC

У наявності

Ціна: 1 348 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Слабо утеплює світлофільтр, з мульти просвітленням MRC , дія якого аналогічна Skylight KR 1.5, але з трохи більшим червонуватим відтінком. Зсув у теплу зону – 200.
 
Блокує ультрафіолетове випромінювання. Запобігає високому переважанню синього тону в тінях (викликаного освітленням неба), надаючи зображенню більш теплу кольорову гаму. Незамінний при зйомці на морі та горах, де блокування ультрафіолету захисними фільтрами UV недостатньо.
 
Особливо рекомендується під час зйомки зі спалахами.
 
Весь цикл виробництва світлофільтрів B+W Schneider, включаючи варіння скла, здійснюється на заводі Schneider Optische Werke у м. Bad Kreuznach .

 

 

Schneider B+W 55mm 81-B MRC - в онлайн-каталозі АВС Фото. Якщо потрібно вибрати Фільтри фотоаксесуари не покидаючи квартири, зайдіть до нас в онлайн магазин АВС Фото. З асортименту виберіть Фільтр за доступною ціною. Щоб легко підібрати Фільтр, скористайтеся зручною системою пошуку. Введіть: Schneider B+W і Ви побачите список з Фільтри Schneider B+W. Як бачите, процедура підбору максимально спрощена. Як товари ніяких сумнівів бути не може. Всі товари, представлені в нашому магазині, виробляють відомі компанії, наприклад Schneider B+W. Якщо з'явилися при підборі Schneider B+W 55mm 81-B MRC Питання можна прояснити у наших фахівців. Товари заберіть в Івано-Франківську у мінімальні терміни.

Назва товару
Світлофільтр B+W Schneider 81-B MRC
Виробник
Б. В. Шнайдер
Тип фільтра
Коригуючий
Розмір
55 мм