Schneider B+W 58mm 81-B MRC

Код товару: 13937
Фото: Schneider B+W 58mm 81-B MRC

У наявності

Ціна: 1 348 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Слабо утеплює світлофільтр, з мульти просвітленням MRC , дія якого аналогічна Skylight KR 1.5, але з трохи більшим червонуватим відтінком. Зсув у теплу зону – 200.
 
Блокує ультрафіолетове випромінювання. Запобігає високому переважанню синього тону в тінях (викликаного освітленням неба), надаючи зображенню більш теплу кольорову гаму. Незамінний при зйомці на морі та горах, де блокування ультрафіолету захисними фільтрами UV недостатньо.
 
Особливо рекомендується під час зйомки зі спалахами.
 
Весь цикл виробництва світлофільтрів B+W Schneider, включаючи варіння скла, здійснюється на заводі Schneider Optische Werke у м. Bad Kreuznach .

 

 

Schneider B+W 58mm 81-B MRC - в каталозі abcphoto.com.ua. Якщо потрібно придбати Фільтри А також інші фотоаксесуари не виходячи з дому, зверніться до нас електронний маркет abcphoto.com.ua. Виберіть із каталогу Фільтр на вигідних умовах. Щоб вам простіше було вибрати Фільтр, скористайтеся зручною системою пошуку. Введіть: Schneider B+W і Ви побачите всі необхідні Фільтри Schneider B+W. Як бачите, вибір максимально спрощений. Можна не хвилюватися про якість товарів. Вироби, які можна купити у нас, створені відомими виробниками, наприклад Kenko. Якщо з'явилися при виборі Schneider B+W 58mm 81-B MRC Запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Замовлений товар можна отримати Броварах без затримок.

Назва товару
Світлофільтр B+W Schneider 81-B MRC
Виробник
Б. В. Шнайдер
Тип фільтра
Коригуючий
Розмір
58 мм