Schneider B+W 58mm 81-B MRC

Код товару: 13937
Фото: Schneider B+W 58mm 81-B MRC

У наявності

Ціна: 1 517 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

B+W F-Pro 81-B MRC

B+W F-Pro 81-B MRC – слабо утеплюючий світлофільтр, дія якого аналогічна фільтру 81-A, але з трохи більшим червонуватим відтінком. Зсув у теплу зону – 300°.

Блокує ультрафіолетове випромінювання, запобігає високому переважанню синього тону в тінях (викликаного освітленням неба), надаючи зображенню теплішу кольорову гаму. Незамінний при зйомці на морі та в горах, де блокування ультрафіолету захисними фільтрами UV недостатньо.

Багатошарове покриття MRC – це складна система покриття лінз B+W. MRC (multi resistant coating) - це 8-шаровий процес  покриття скла, який зменшує відображення, створює водостійкий шар (гідрофобне покриття) та забезпечує стійкість до подряпин.

Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Зроблено в Німеччині.

Покриття: MRC

Діаметри: 58

Матеріал: скло Шотта

Матеріал оправи: латунь

 
 
 

 

Schneider B+W 58mm 81-B MRC - в онлайн-супермаркеті АВС Фото. Якщо потрібно замовити Фільтри фотоаксесуари не покидаючи квартири, відвідайте наш віртуальний маркет abcphoto.com.ua. Розгляньте асортимент та виберіть Фільтр зі знижками? Щоб вам простіше було вибрати Фільтр, за допомогою нашої системи фільтрів. Введіть: Schneider B+W і перед вами з'явиться все Фільтри Schneider B+W. Як бачите, процедура підбору максимально спрощена. За якість товарів можна не переживати. Всі товари, представлені в нашому магазині, виробляють відомі компанії, наприклад Heliopan. Виникли при покупці Schneider B+W 58mm 81-B MRC Питання можна уточнити у наших фахівців. Замовлення отримаєте Дніпродзержинське максимально швидко.

Покриття: MRC

Діаметри: 58

Матеріал: скло Шотта

Матеріал оправи: латунь