Schneider B+W 62mm Circular - Pol

Код товару: 13839
Фото: Schneider B+W 62mm Circular - Pol

У наявності

Ціна: 3 439 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

B+W F-Pro S03 Circular-Pol

B+W F-Pro S03 Circular-Pol – професійний поляризаційний світлофільтр. Зменшує відображення та відблиски, відфільтровуючи світло, яке стало поляризованим через відбиття від неметалічних поверхонь, покращує контраст кольору та кольоронасиченість. Це один з найбільш поширених та необхідних фільтрів для кожного фотографа.

Ступінь поляризації залежить від кута сонця щодо горизонту. Найкращі умови поляризації під час використання під кутом 90° до сонця. Поляризація води, як і неба залежить від кута сонця. Під час зйомки води з поляризаційним фільтром стають помітними об'єкти під водою (посилення або ослаблення відображення на воді).

Оправа F-Pro виготовлена ​​з латуні та має зовнішнє різьблення для додаткових аксесуарів, таких як лінзи, кришки, бленди або інші світлофільтри.

Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Зроблено в Німеччині.

Покриття: E
Діаметри: 62
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь
 

Schneider B+W 62mm Circular - Pol - на сайті інтернет-магазину abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно підібрати Фільтри А також інші фотоаксесуари не покидаючи квартири, відвідайте наш електронний магазин АВС Фото. Розгляньте каталог і підберіть Фільтр на кращих умовах. Щоб запросто підібрати Фільтр, скористайтеся зручною системою фільтрів. Введіть: Schneider B+W і перед вами будуть Фільтри Schneider B+W. У нас ви легко знайдете необхідні фототовари. За якість запчастин можна не переживати. Вироби, які можна придбати у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Nikon. Якщо виникли під час підбору Schneider B+W 62mm Circular - Pol Питання можна задати нашим фахівцям. Товари можна забрати в Краматорську своєчасно.

Покриття: E
Діаметри: 62
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь