Schneider B+W 62mm Circular - Pol

Код товару: 13839
Фото: Schneider B+W 62mm Circular - Pol

У наявності

Ціна: 3 154 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Поляризаційні фільтри B+W надають Вам можливість контролю над тим, скільки відбитого світла потрапить у Ваш об'єктив при вугіллі зйомки від 40 до 70 градусів від поверхні, що відбиває, до поляризаційного фільтра. Таким чином, Ви можете зменшувати, повністю усувати відблиски або навпаки посилювати поляризоване світло, обертаючи кільце поляризації на фільтрі. Цей ефект особливо помітний під час зйомки скляного посуду, рибок або дна під невеликим шаром води при яскравому сонячному освітленні, текстів або картин під склом або глянцевим захисним шаром лаку.
 
Сучасні високоефективні фільтри з циркулярною (круговою) поляризацією для всіх типів камер дозволяють використовувати камери та об'єктиви з автофокусом, E-TTL та D-TTL вимірами. Циркулярна (кругова) поляризація має той же пікторіальний ефект як і лінійна поляризація, але дозволяє використовувати сучасні автофокусні об'єктиви з передньою лінзою, що обертається і нерухомою.
 
Поляризаційні фільтри B+W дозволяють зменшити відблиски на поверхнях, що відбивають, таких як скло, пластикові та лаковані поверхні, і збільшити насиченість кольору. (Поляризаційні фільтри не усувають відблиски з металевих поверхонь).
 

Schneider B+W 62mm Circular - Pol - в інет-маркеті abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно підібрати Фільтри та інші елементи фототехніки не покидаючи вдома, відвідайте наш онлайн магазин abcphoto.com.ua. Розгляньте асортимент та виберіть Фільтр за низькою ціною? Щоб легко було підібрати Фільтр, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Schneider B+W і перед вами будуть усі Фільтри Schneider B+W. У нас вибір фототехніки не триватиме багато часу. Можна не перейматися якістю товарів. Всі фотототовари, які є у нас, створені відомими фірмами, наприклад Cokin. Якщо виникли під час вибору Schneider B+W 62mm Circular - Pol Запитайте наших кваліфікованих фахівців. Фототовари можна отримати в Луцьку якомога швидше.

Назва товару
Schneider B+W Circular - Pol
Виробник
Б. В. Шнайдер
Тип фільтра
Поляризаційний
Розмір
62 мм