Schneider B+W 72mm Circular - Pol

Код товару: 13841
Фото: Schneider B+W 72mm Circular - Pol

У наявності

Ціна: 4 271 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Поляризаційні фільтри B+W надають Вам можливість контролю над тим, скільки відбитого світла потрапить у Ваш об'єктив при вугіллі зйомки від 40 до 70 градусів від поверхні, що відбиває, до поляризаційного фільтра. Таким чином, Ви можете зменшувати, повністю усувати відблиски або навпаки посилювати поляризоване світло, обертаючи кільце поляризації на фільтрі. Цей ефект особливо помітний під час зйомки скляного посуду, рибок або дна під невеликим шаром води при яскравому сонячному освітленні, текстів або картин під склом або глянцевим захисним шаром лаку.
 
Сучасні високоефективні фільтри з циркулярною (круговою) поляризацією для всіх типів камер дозволяють використовувати камери та об'єктиви з автофокусом, E-TTL та D-TTL вимірами. Циркулярна (кругова) поляризація має той же пікторіальний ефект як і лінійна поляризація, але дозволяє використовувати сучасні автофокусні об'єктиви з передньою лінзою, що обертається і нерухомою.
 
Поляризаційні фільтри B+W дозволяють зменшити відблиски на поверхнях, що відбивають, таких як скло, пластикові та лаковані поверхні, і збільшити насиченість кольору. (Поляризаційні фільтри не усувають відблиски з металевих поверхонь).
 

Schneider B+W 72mm Circular - Pol - в каталозі abcphoto.com.ua. Якщо потрібно підібрати Фільтри А також інші фотоаксесуари не виходячи з дому, зверніться до нас електронний каталог abcphoto.com.ua. Розгляньте асортимент та підберіть Фільтр вигідно? Щоб швидко підібрати Фільтр, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Schneider B+W і Ви побачите доступні для замовлення Фільтри Schneider B+W. У нас найпростіша система підбору фототехніки. Не варто сумніватися як товари. Вироби, які можна купити у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Heliopan. Якщо з'явилися при підборі Schneider B+W 72mm Circular - Pol Питання можна уточнити у наших менеджерів. Надсилання проводиться в Івано-Франківську в швидкі терміни.

Назва товару
Schneider B+W Circular - Pol
Виробник
Б. В. Шнайдер
Тип фільтра
Поляризаційний
Розмір
72 мм