Schneider B+W 58mm Circular - Pol Slim MRC

Код товару: 13870
Фото: Schneider B+W 58mm Circular - Pol Slim MRC

У наявності

Ціна: 4 354 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Поляризація піднебіння, води, скла, шарів фарби, поверхні пластмас, ослаблення відблисків з металевих поверхонь.
 
Slim – надтонка оправа. Застосовується для ширококутних об'єктивів.
 
Для усунення віньєтування відсутній передній борт з різьбленням. B+W комплектується кришкою.
 
У B + W Schneider просвітлення не просто MCulti coated ), а MRC ulti resistant coated ) - мульти захищене просвітлення. Крім чудового просвітлення, воно має підвищену міцність до механічних впливів та вологовідштовхувальні властивості (гідрофобне покриття). Сніг, дощ, конденсат не залишаються на такому покритті, а скочуються з нього подібно до крапельок ртуті, залишаючи світлофільтр завжди чистим.
 
Оправлення з латуні з глибоким матовим чорнінням.
 
Весь цикл виробництва світлофільтрів B+W Schneider, включаючи варіння скла, здійснюється на заводі Schneider Optische Werke у м. Bad Kreuznach .
 

Schneider B+W 58mm Circular - Pol Slim MRC - в електронному каталозі АВС Фото. Якщо терміново потрібно купити Фільтри А також інші фотоаксесуари не покидаючи будинок, відвідайте наш електронний маркет abcphoto.com.ua. Вам потрібно розглянути варіанти та підібрати Фільтр за доступною ціною. Щоб легше було підібрати Фільтр, за допомогою фільтрів. Введіть: Schneider B+W і перед вами будуть Фільтри Schneider B+W. У нас найпростіша і найзручніша система підбору фотоакссесуарів. Можна не турбуватися про якість товарів. Вся фототехніка з нашого каталогу випускають відомі виробники, наприклад Schneider B+W. Виникли при замовленні Schneider B+W 58mm Circular - Pol Slim MRC Запитайте фахівців в онлайн-режимі. Замовлену продукцію можна отримати в Сумах найшвидше.

Назва товару
B+W Schneider Circular - Pol Slim MRC
Виробник
Б. В. Шнайдер
Тип фільтра
Поляризаційний
Розмір
58 мм