Schneider B+W 55mm Cross 4X

Код товару: 13947
Фото: Schneider B+W 55mm Cross 4X

У наявності

Ціна: 1 841 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

B+W F-Pro Cross 4X 

Ефектний зоряний фільтр B+W F-Pro Cross 4X має растрову сітку з перпендикулярним розташуванням ліній та квадратними комірками сітки, що забезпечує створення чотирьох «зоряних» променів навколо кожної ділянки, що світиться, через заломлення світла. Щоб отримати необхідний кадр, варто проекспериментувати з діафрагмою та повернути «зірочку» навколо осі.  Довжина променів залежить від фокусної відстані об'єктива: у телеоб'єктивів вона довша, у ширококутних лінз –  коротша.

Крапки, що світяться, з чотирма «зоряними» променями виглядають дуже ефектно та привабливо на темному навколишньому тлі. «Зірки» пофарбовані в основному в колір джерела світла, але також можуть слабо відливати всіма кольори веселки. Напрямок променів завжди перпендикулярно лініям растрової сітки. Оправа фільтра повертається, щоб забезпечити оптимальне вирівнювання зображення в полі видошукача (для дзеркальних фотокамер) або на екрані монітора (для цифрових камер). Усі «зіркові» фільтри B+W також можна використовувати з відеокамерами.

Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Вироблено в Німеччині.

Покриття: E
Діаметри: 55

Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь 

 
 
 

Schneider B+W 55mm Cross 4X - в каталозі abcphoto. Якщо потрібно придбати Фільтри А також інші елементи фототехніки Не підводячись з дивана, зайдіть до нас в онлайн-каталог abcphoto.com.ua. Розгляньте пропозиції та підберіть Фільтр за ринковими розцінками? Щоб максимально просто підібрати Фільтр, за допомогою навігації. Введіть: Schneider B+W і перед вами з'явиться Фільтри Schneider B+W. У нас найпростіша і найзручніша система підбору фотоакссесуарів. За якість запчастин можна не переживати. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, випускають відомі виробники, наприклад Kenko. З'явилися при покупці Schneider B+W 55mm Cross 4X Питання можна поставити нашому фахівцю. Товари отримаєте Павлограді в потрібні терміни.

Покриття: E
Діаметри: 55

Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь