Schneider B+W 58mm Cross 6X

Код товару: 13940
Фото: Schneider B+W 58mm Cross 6X

У наявності

Ціна: 1 928 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

B+W F-Pro Cross 6X 

Ефектний зоряний фільтр B+W F-Pro Cross 6X має растрову сітку з ліній, які перпендикулярно розташовані, що забезпечує створення шести «зоряних» променів навколо кожної длянки, що світиться, через заломлення світла. Щоб отримати необхідний кадр, варто проекспериментувати з діафрагмою та повернути «зірочку» навколо осі. Довжина променів залежить від фокусної відстані об'єктива: у телеоб'єктивів вона довша, у ширококутних лінз – коротша.

Крапки, що світяться, з шістьома «зоряними» променями дуже ефектно та привабливо виглядають на темному навколишньому тлі. «Зірки» пофарбовані переважно в колір джерела світла, але також можуть слабо відливати всіма кольорами веселки. Напрямок променів завжди перпендикулярно лініям растрової сітки. Оправа фільтра повертається, щоб забезпечити оптимальне вирівнювання зображення в полі видошукача (для дзеркальних фотокамер) або на екрані монітора (для цифрових камер). Усі «зіркові» фільтри B+W також можна використовувати з відеокамерами.

Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Вироблено в Німеччині

Покриття: E
Діаметри: 58
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь 

Schneider B+W 58mm Cross 6X - у віртуальному маркеті АВС Фото. Якщо терміново потрібно знайти Фільтри А також інші фототовари не покидаючи квартири, зайдіть до нас в електронний каталог АВС Фото. З асортименту підберіть Фільтр на кращих умовах. Щоб правильно вибрати Фільтр, за допомогою фільтрів. Введіть: Schneider B+W і Вам будуть показані всі Фільтри Schneider B+W. У нас вибір фотоакссесуарів максимально простий. В якості товарів можна бути повністю впевненими Всі фотототовари, які є у нас, створені відомими компаніями, наприклад Nikon. Якщо з'явилися при підборі Schneider B+W 58mm Cross 6X Питання можна прояснити у наших менеджерів. Транспортуємо продукцію в Луцьку максимально швидко.

Покриття: E
Діаметри: 58
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь