Schneider B+W 62mm Cross 6X

Код товару: 13941
Фото: Schneider B+W 62mm Cross 6X

У наявності

Ціна: 1 964 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

B+W F-Pro Cross 6X 

Ефектний зоряний фільтр B+W F-Pro Cross 6X має растрову сітку з ліній, які перпендикулярно розташовані, що забезпечує створення шести «зоряних» променів навколо кожної длянки, що світиться, через заломлення світла. Щоб отримати необхідний кадр, варто проекспериментувати з діафрагмою та повернути «зірочку» навколо осі. Довжина променів залежить від фокусної відстані об'єктива: у телеоб'єктивів вона довша, у ширококутних лінз – коротша.

Крапки, що світяться, з шістьома «зоряними» променями дуже ефектно та привабливо виглядають на темному навколишньому тлі. «Зірки» пофарбовані переважно в колір джерела світла, але також можуть слабо відливати всіма кольорами веселки. Напрямок променів завжди перпендикулярно лініям растрової сітки. Оправа фільтра повертається, щоб забезпечити оптимальне вирівнювання зображення в полі видошукача (для дзеркальних фотокамер) або на екрані монітора (для цифрових камер). Усі «зіркові» фільтри B+W також можна використовувати з відеокамерами.

Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Вироблено в Німеччині

Покриття: E
Діаметри: 62
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь 

Schneider B+W 62mm Cross 6X - в інет-каталозі abcphoto.com.ua. Якщо потрібно замовити Фільтри А також інші елементи фототехніки не встаючи з крісла, зайдіть до нас у електронний каталог abcphoto. Вам потрібно розглянути пропозиції та підібрати Фільтр на кращих умовах. Щоб правильно підібрати Фільтр, скористайтеся зручною системою фільтрів. Введіть: Schneider B+W і перед вами відкриються всі необхідні для вас Фільтри Schneider B+W. У нас найпростіша і найзручніша система підбору фотоакссесуарів. За якість запчастин можна не переживати. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, створені відомими фірмами, наприклад Kenko. Виникли при покупці Schneider B+W 62mm Cross 6X Запитайте наших кваліфікованих фахівців. Фототехніку отримаєте Слов'янське в швидкі терміни.

Покриття: E
Діаметри: 62
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь