Schneider B+W 72mm Kasemann Cir - Pol Slim MRC

Код товару: 13858
Фото: Schneider B+W 72mm Kasemann Cir - Pol Slim MRC

У наявності

Ціна: 6 803 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Одна з найбільш успішних та високоякісних розробок Schneider, це фільтри Käsemann (Kaesemann). Такі поляризаційні фільтри виготовлені зі штучно вирощених кристалів. Крім фільтрів, таких кристалів виготовляють лінзи в дорогих об'єктивах, щоб поліпшити їх оптичні характеристики. Світлофільтри поляризаційні Kaesemann мають 100% пропускання світла, і, як належить кристалу, не б'ються.

Поляризаційні фільтри B+W надають Вам можливість контролю над тим, скільки відбитого світла потрапить у Ваш об'єктив при вугіллі зйомки від 40 до 70 градусів від поверхні, що відбиває, до поляризаційного фільтра. Таким чином, Ви можете зменшувати, повністю усувати відблиски або навпаки посилювати поляризоване світло, обертаючи кільце поляризації на фільтрі. Цей ефект особливо помітний під час зйомки скляного посуду, рибок або дна під невеликим шаром води при яскравому сонячному освітленні, текстів або картин під склом або глянцевим захисним шаром лаку.

Сучасні високоефективні фільтри з циркулярною (круговою) поляризацією для всіх типів камер дозволяють використовувати камери та об'єктиви з автофокусом, E-TTL та D-TTL вимірами. Циркулярна (кругова) поляризація має той же пікторіальний ефект як і лінійна поляризація, але дозволяє використовувати сучасні автофокусні об'єктиви з передньою лінзою, що обертається і нерухомою. Циркулярні поляризаційні фільтри B+W випускаються з новим багатошаровим просвітленням фільтра з доданими вологопилозахистними шарами MRC.

Поляризаційні фільтри B+W дозволяють зменшити відблиски на поверхнях, що відбивають, таких як скло, пластикові та лаковані поверхні, і збільшити насиченість кольору. (Поляризаційні фільтри не усувають відблиски з металевих поверхонь).

SLIM - фільтри у надтонкій оправі. Попереду немає бортика для різьблення. Скло світлофільтра врівень з передньою оправкою, що виключає віньєтування на ширококутних об'єктивах, для яких вони і призначені. Не знімають зображення до кута 105° (об'єктиви 17 мм ). Рекомендується застосовувати починаючи з кута 75 ° (об'єктиви 24 мм).

MRC – (Multi Resistant Coated) – Мульти Захищене Покриття
У B+W – фільтри мають не МС, а MRC просвітлення, з підвищеною міцністю до механічного впливу.
Додаткова їх перевага – гідрофобне покриття. При зйомці в дощ, сніг, туман волога на них не затримується, а скочується не залишаючи сліду, подібно до крапель ртуті, тим самим підтримуючи фільтри завжди чистими.

Schneider B+W 72mm Kasemann Cir - Pol Slim MRC - в електронному каталозі АВС Фото. Якщо потрібно підібрати Фільтри або інші аксесуари не встаючи з крісла, зайдіть до нас у віртуальний маркет abcphoto.com.ua. Виберіть із пропозицій Фільтр з вигодами для бюджету Щоб запросто підібрати Фільтр, за допомогою нашої системи фільтрів. Введіть: Schneider B+W і перед вами з'явиться Фільтри Schneider B+W. Як бачите, все досить просто. Можна не думати про якість товарів. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, розроблені лідируючими компаніями, наприклад Canon. З'явилися при виборі Schneider B+W 72mm Kasemann Cir - Pol Slim MRC Запитайте наших фахівців у режимі онлайн. Товар можна отримати в Костянтинівці максимально швидко.