Schneider B+W 49mm KB-12 (80 B)

Код товару: 13803
Фото: Schneider B+W 49mm KB-12  (80 B)

У наявності

Ціна: 924 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

B+W F-Pro KB-12 (80 B)  

B+W F-Pro KB-12 – синій конверсійний світлофільтр серії «КВ». Використовується для підвищення колірної температури освітлення. Конверсійні світлофільтри, пофарбовані в ніжні сині тони, забезпечують нейтральну кольоропередачу через зменшення збільшеної частки червоного, оранжевого та жовтого при зйомці в ранкові та вечірні години. Світлофільтри КВ-12 дозволяють застосовувати позитивну плівку денного світла при освітленні галогенними лампами, а також дуже світлими (1000 Вт) або слабкішими (25 Вт) лампами розжарювання.

При зйомках на денній плівці виявляється ефект «під ніч». Застосовується при зйомці в студії на денну плівку або денний слайд з лампами розжарювання (які мають колірну температуру 3400°). 

Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Вироблено в Німеччині.

Покриття: : E
Діаметри: 49
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь

Schneider B+W 49mm KB-12 (80 B) - в електронному маркеті abcphoto. Якщо терміново потрібно замовити Фільтри або інші фотоаксесуари не встаючи з крісла, зайдіть до нас у електронний каталог abcphoto.com.ua. Розгляньте пропозиції та виберіть Фільтр за прийнятною ціною? Щоб простіше було підібрати Фільтр, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Schneider B+W і перед вами з'явиться Фільтри Schneider B+W. У нас підібрати фототехніку найпростіше. Ніяких сумнівів як товари. Всі фототовари, представлені у нас, створені відомими виробниками, наприклад Tamron. З'явилися під час підбору Schneider B+W 49mm KB-12 (80 B) Запитайте фахівців в онлайн-режимі. Замовлення отримаєте Запоріжжі у стислі строки.

Покриття: : E
Діаметри: 49
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь