Schneider B+W 62mm KB-12 (80 B)

Код товару: 13806
Фото: Schneider B+W 62mm KB-12  (80 B)

У наявності

Ціна: 1 367 1 208 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

B+W F-Pro KB-12 (80 B)  

B+W F-Pro KB-12 – синій конверсійний світлофільтр серії «КВ». Використовується для підвищення колірної температури освітлення. Конверсійні світлофільтри, пофарбовані в ніжні сині тони, забезпечують нейтральну кольоропередачу через зменшення збільшеної частки червоного, оранжевого та жовтого при зйомці в ранкові та вечірні години. Світлофільтри КВ-12 дозволяють застосовувати позитивну плівку денного світла при освітленні галогенними лампами, а також дуже світлими (1000 Вт) або слабкішими (25 Вт) лампами розжарювання.

При зйомках на денній плівці виявляється ефект «під ніч». Застосовується при зйомці в студії на денну плівку або денний слайд з лампами розжарювання (які мають колірну температуру 3400°). 

Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Вироблено в Німеччині.

Покриття: : E
Діаметри: 62
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь

Schneider B+W 62mm KB-12 (80 B) - в інет-магазині АВС Фото. Якщо потрібно купити Фільтри А також інші фототовари не встаючи з дивана, відвідайте наш електронний маркет АВС Фото. Виберіть із асортименту Фільтр за ринковими розцінками? Щоб правильно вибрати Фільтр, Скористайтеся навігацією. Введіть: Schneider B+W і Ви побачите доступні для замовлення Фільтри Schneider B+W. Як бачите, процедура підбору максимально спрощена. Можна не думати про якість товарів. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, випускають відомі фірми, наприклад Carl Zeiss. Виникли при замовленні Schneider B+W 62mm KB-12 (80 B) Запитайте наших фахівців у режимі онлайн. Фототехніку отримаєте Слов'янське в швидкі терміни.

Покриття: : E
Діаметри: 62
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь