Schneider B+W 72mm KB-12 (80 B)

Код товару: 13808
Фото: Schneider B+W 72mm KB-12  (80 B)

У наявності

Ціна: 1 524 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Світлофільтр B+W KB-12 ( 80 B ) F-Pro опис:
 
B+W KB 12 (80 B) F-Pro – це серія професійних світлофільтрів у виконанні F-PRO Skylight KB 12 (80 B). Сині конверсійні світлофільтри серії "КВ 12" застосовуються під час зйомки на денну плівку. З цим фільтром виходить ефект "під ніч".
Під час зйомки в студії на денну плівку або денний слайд із галогенними лампами (які мають колірну температуру 3400°). Оправлення з латуні з глибоким матовим чорнінням.
   
Весь цикл виробництва світлофільтрів B+W Schneider, включаючи варіння скла, здійснюється на заводі Schneider Optische Werke у м. Bad Kreuznach. Німеччина.

Schneider B+W 72mm KB-12 (80 B) - в онлайн-маркеті АВС Фото. Якщо терміново потрібно вибрати Фільтри або інші фототовари не покидаючи вдома, відвідайте наш електронний магазин АВС Фото. З асортименту підберіть Фільтр за гарною ціною? Щоб максимально просто підібрати Фільтр, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Schneider B+W і перед вами відкриються всі необхідні для вас Фільтри Schneider B+W. У нас вибір фотоакссесуарів максимально простий. Можна не турбуватися про якість товарів. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, створені відомими виробниками, наприклад Hoya. З'явилися під час замовлення Schneider B+W 72mm KB-12 (80 B) Запитайте наших фахівців. Фототехніку отримаєте Бердянське максимально швидко.

Назва товару
B+W Schneider KB-12 (80 B)
Тип фільтра
Коригуючий
Розмір
72 мм
Виробник
Німеччина