Schneider B+W 72mm KB-12 (80 B)

Код товару: 13808
Фото: Schneider B+W 72mm KB-12  (80 B)

У наявності

Ціна: 1 629 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

B+W F-Pro KB-12 (80 B)  

B+W F-Pro KB-12 – синій конверсійний світлофільтр серії «КВ». Використовується для підвищення колірної температури освітлення. Конверсійні світлофільтри, пофарбовані в ніжні сині тони, забезпечують нейтральну кольоропередачу через зменшення збільшеної частки червоного, оранжевого та жовтого при зйомці в ранкові та вечірні години. Світлофільтри КВ-12 дозволяють застосовувати позитивну плівку денного світла при освітленні галогенними лампами, а також дуже світлими (1000 Вт) або слабкішими (25 Вт) лампами розжарювання.

При зйомках на денній плівці виявляється ефект «під ніч». Застосовується при зйомці в студії на денну плівку або денний слайд з лампами розжарювання (які мають колірну температуру 3400°). 

Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Вироблено в Німеччині.

Покриття: : E
Діаметри: 72
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь

Schneider B+W 72mm KB-12 (80 B) - в онлайн-маркеті abcphoto. Якщо потрібно купити Фільтри А також інші елементи фототехніки не піднімайтеся з дивана, відвідайте наш онлайн магазин abcphoto. З каталогу виберіть Фільтр за низькою ціною? Щоб вам простіше було підібрати Фільтр, скористайтеся системою фільтрів. Введіть: Schneider B+W і Ви побачите всі необхідні Фільтри Schneider B+W. У нас вибір фототехніки не триватиме багато часу. За якість деталей можна не хвилюватися. Вироби, які можна купити у нас, створені відомими фірмами, наприклад Carl Zeiss. Виникли при покупці Schneider B+W 72mm KB-12 (80 B) Запитайте наших фахівців у режимі онлайн. Фототехніку отримаєте Дніпропетровське в потрібні терміни.

Покриття: : E
Діаметри: 72
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь