Schneider B+W 52mm KB-15 (80 A)

Код товару: 13811
Фото: Schneider B+W 52mm KB-15  (80 A)

У наявності

Ціна: 940 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

B+W F-Pro KB-15 (80 A)

Світлофільтр B+W F-Pro KB-15 дозволяє застосовувати позитивну плівку денного світла при освітленні галогенними лампами, а також дуже світлими (1000 Вт) або слабкішими (25 Вт) лампами розжарювання.

Використовується під час зйомки на денну плівку, виходить ефект «під ніч». Застосовується при зйомці в студії на денну плівку або денний слайд з лампами розжарювання (які мають колірну температуру 3400°). 

Фільтр фактор 2.2. Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Вироблено в Німеччині.

Покриття: : E
Діаметри: 52
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь
 
 

Schneider B+W 52mm KB-15 (80 A) - на сайті магазину abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно вибрати Фільтри фотоаксесуари Не виходячи з дому, зайдіть до нас в онлайн магазин abcphoto. Розгляньте асортимент та підберіть Фільтр на кращих умовах. Щоб максимально просто підібрати Фільтр, за допомогою навігації. Введіть: Schneider B+W і Вам будуть показані всі Фільтри Schneider B+W. Як бачите, все досить просто. В якості товарів сумнівів бути не може Всі фотоаксессуари, які є у нас, виробляють відомі фірми, наприклад Kenko. З'явилися під час замовлення Schneider B+W 52mm KB-15 (80 A) Запитайте фахівців в онлайн-режимі. Замовлений товар можна отримати Костянтинівці в швидкі терміни.

Покриття: : E
Діаметри: 52
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь