Schneider B+W 58mm KB-15 (80 A)

Код товару: 13813
Фото: Schneider B+W 58mm KB-15  (80 A)

У наявності

Ціна: 1 039 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

B+W F-Pro KB-15 (80 A)

Світлофільтр B+W F-Pro KB-15 дозволяє застосовувати позитивну плівку денного світла при освітленні галогенними лампами, а також дуже світлими (1000 Вт) або слабкішими (25 Вт) лампами розжарювання.

Використовується під час зйомки на денну плівку, виходить ефект «під ніч». Застосовується при зйомці в студії на денну плівку або денний слайд з лампами розжарювання (які мають колірну температуру 3400°). 

Фільтр фактор 2.2. Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Вироблено в Німеччині.

Покриття: : E
Діаметри: 58
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь
 
 

Schneider B+W 58mm KB-15 (80 A) - у перевіреному інтернет-магазині abcphoto. Якщо терміново потрібно знайти Фільтри або інші аксесуари не встаючи з дивана, відвідайте наш онлайн магазин АВС Фото. Виберіть із пропозицій Фільтр за економною ціною? Щоб простіше було підібрати Фільтр, за допомогою навігації. Введіть: Schneider B+W і Ви побачите доступні для замовлення Фільтри Schneider B+W. У нас ви швидко оберете необхідні фототовари. Можна не думати про якість товарів. Всі фотоаксесуари з нашого каталогу створені відомими фірмами, наприклад Hoya. Якщо виникли при купівлі Schneider B+W 58mm KB-15 (80 A) Запитайте наших кваліфікованих фахівців. Посилку отримаєте Черкасах в необхідні терміни.

Покриття: : E
Діаметри: 58
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь