Schneider B+W 67mm KB-15 (80 A)

Код товару: 13816
Фото: Schneider B+W 67mm KB-15  (80 A)

У наявності

Ціна: 1 373 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

B+W F-Pro KB-15 (80 A)

Світлофільтр B+W F-Pro KB-15 дозволяє застосовувати позитивну плівку денного світла при освітленні галогенними лампами, а також дуже світлими (1000 Вт) або слабкішими (25 Вт) лампами розжарювання.

Використовується під час зйомки на денну плівку, виходить ефект «під ніч». Застосовується при зйомці в студії на денну плівку або денний слайд з лампами розжарювання (які мають колірну температуру 3400°). 

Фільтр фактор 2.2. Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Вироблено в Німеччині.

Покриття: : E
Діаметри: 67
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь
 
 

Schneider B+W 67mm KB-15 (80 A) - в інет-магазині abcphoto. Якщо терміново потрібно замовити Фільтри та інші елементи фототехніки Не виходячи з дому, зайдіть до нас в електронний маркет abcphoto. З каталогу підберіть Фільтр за ринковими розцінками? Щоб точно підібрати Фільтр, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Schneider B+W і перед вами з'явиться все Фільтри Schneider B+W. У нас підібрати фототехніку найпростіше. Можна не турбуватися про якість товарів. Вся фототехніка, яку можна замовити у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Canon. Виникли при виборі Schneider B+W 67mm KB-15 (80 A) Запитайте нашого менеджера. Транспортуємо продукцію в Києві без затримок.

Покриття: : E
Діаметри: 67
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь