Schneider B+W 67mm KB-15 (80 A)

Код товару: 13816
Фото: Schneider B+W 67mm KB-15  (80 A)

У наявності

Ціна: 1 290 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Застосовується при зйомці студії на денну плівку або денний слайд з лампами розжарювання, які мають колірну температуру 3200°. Під час зйомки на денну плівку з цим фільтром виходить ефект «під ніч». Фільтр фактор: 2.2x.
 
Оправлення з латуні з глибоким матовим чорнінням.
 
Весь цикл виробництва світлофільтрів B+W Schneider, включаючи варіння скла, здійснюється на заводі Schneider Optische Werke у м. Bad Kreuznach (Німеччина)

Schneider B+W 67mm KB-15 (80 A) - в електронному каталозі abcphoto. Якщо потрібно придбати Фільтри А також інші елементи фототехніки Не покидаючи вдома, зайдіть до нас в віртуальний магазин АВС Фото. Вам потрібно розглянути пропозиції та вибрати Фільтр зі знижками? Щоб легко було підібрати Фільтр, за допомогою навігації. Введіть: Schneider B+W і Ви побачите всі необхідні Фільтри Schneider B+W. У нас ви зможете швидко вибрати потрібну фототехніку. Ніяких сумнівів як товари. Товари, які можна замовити у нас, створені відомими брендами, наприклад Nikon. Якщо виникли під час підбору Schneider B+W 67mm KB-15 (80 A) Запитайте наших кваліфікованих фахівців. Замовлену продукцію можна отримати в Дніпрі в необхідні терміни.

Назва товару
B+W Schneider KB-15 (80А)
Тип фільтра
Коригуючий
Розмір
67 мм
Виробник
Німеччина