Schneider B+W 72mm KB-15 (80 А)

Код товару: 13815
Фото: Schneider B+W 72mm KB-15  (80 А)

У наявності

Ціна: 1 645 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

B+W F-Pro KB-15 (80 A)

Світлофільтр B+W F-Pro KB-15 дозволяє застосовувати позитивну плівку денного світла при освітленні галогенними лампами, а також дуже світлими (1000 Вт) або слабкішими (25 Вт) лампами розжарювання.

Використовується під час зйомки на денну плівку, виходить ефект «під ніч». Застосовується при зйомці в студії на денну плівку або денний слайд з лампами розжарювання (які мають колірну температуру 3400°). 

Фільтр фактор 2.2. Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Вироблено в Німеччині.

Покриття: : E
Діаметри: 72
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь
 
 

Schneider B+W 72mm KB-15 (80 А) - в електронному маркеті abcphoto. Якщо потрібно купити Фільтри А також інші фототовари не покидаючи житла, відвідайте наш інтернет магазин АВС Фото. Вам слід розглянути варіанти та вибрати Фільтр за бюджетною ціною? Щоб вам простіше було вибрати Фільтр, за допомогою нашої системи фільтрів. Введіть: Schneider B+W і перед вами відкриються всі необхідні для вас Фільтри Schneider B+W. Як бачите, все досить просто. Можна не сумніватися як товар. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, створені відомими компаніями, наприклад Cokin. Виникли при виборі Schneider B+W 72mm KB-15 (80 А) Питання можна прояснити у наших менеджерів. Замовлення отримаєте Павлограді в потрібні терміни.

Покриття: : E
Діаметри: 72
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь