Schneider B+W 67mm KR-1,5 Skylight MRC

Код товару: 13800
Фото: Schneider B+W 67mm KR-1,5 Skylight MRC

У наявності

Ціна: 2 163 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Професійний світлофільтр у виконанні F-PRO.
Skylight KR 1.5  так само, як і  B+W UV 010  блокує ультрафіолетове випромінювання, але при тому він злегка пофарбований в червонувато-жовтий тон, що допомагає при зйомці запобігти високому переважанню синього тону в тінях (викликаного освітленням неба, тому і світлофільтр носить назву "Skylight", або "небесне світло"), надаючи зображенню більш теплу кольорову гаму. Зсув у теплу зону – 200°
Фільтр у виконанні MRC.
 
Оправлення з латуні з глибоким матовим чорнінням.
 
Весь цикл виробництва світлофільтрів  B+W Schneider , включаючи варіння скла, здійснюється на заводі Schneider Optische Werke у м. Bad Kreuznach (Німеччина)

Schneider B+W 67mm KR-1,5 Skylight MRC - в онлайн-каталозі abcphoto. Якщо потрібно підібрати Фільтри або інші елементи фотототехніки не встаючи з дивана, зайдіть у наш інтернет магазин abcphoto.com.ua. Вам потрібно розглянути пропозиції та підібрати Фільтр за низькою ціною? Щоб вам простіше було підібрати Фільтр, за допомогою фільтрів. Введіть: Schneider B+W і Вам будуть запропоновані різні Фільтри Schneider B+W. У нас підібрати фототехніку найпростіше. В якості товарів сумнівів бути не може Вся фототехніка, яку можна купити у нас, випускають відомі виробники, наприклад Schneider B+W. Якщо з'явилися при купівлі Schneider B+W 67mm KR-1,5 Skylight MRC Запитайте наших менеджерів. Товари заберіть в Слов'янське найшвидше.

Назва товару
B+W Schneider KR-1,5 Мансардне вікно  MRC
Тип фільтра
Коригуючий
Розмір
67 мм
Виробник
Німеччина