Schneider B+W 67mm KR 3 MRC

Код товару: 13802
Фото: Schneider B+W 67mm KR 3 MRC

У наявності

Ціна: 1 857 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Червонувато-жовтий конверсійний світлофільтр серії "KR" з мультипросвітленим покриттям MRC зменшує колірну температуру світла. Він пофарбований у ніжний бурштиновий тон, і поглинає ультрафіолетові промені, трохи синього, мінімально зеленого, але залишає незайманими жовті та червоні компоненти світла. Конверсійний світлофільтр KR 3 корисний для конверсії синього відтінку в тінях при синьому небі, а також при зйомці віддалених об'єктів із застосуванням телескопічного об'єктива, переважно за наявності легкого серпанку та легкого туману.

Оправлення з латуні з глибоким матовим чорнінням.

Весь цикл виробництва світлофільтрів B+W Schneider, включаючи варіння скла, здійснюється на заводі Schneider Optische Werke у м. Bad Kreuznach .

Schneider B+W 67mm KR 3 MRC - в електронному магазині АВС Фото. Якщо терміново потрібно вибрати Фільтри та інші елементи фототехніки не піднімайтеся з дивана, відвідайте наш онлайн магазин abcphoto.com.ua. Вам потрібно розглянути варіанти та підібрати Фільтр за прийнятною ціною? Щоб не витрачати час на підбір Фільтр, Скористайтеся фільтрами. Введіть: Schneider B+W і Вам будуть запропоновані різні Фільтри Schneider B+W. У нас підібрати фотоаксессуари просто і швидко. Можна не думати про якість товарів. Всі фототовари з каталогу створені відомими виробниками, наприклад RODENSTOCK. З'явилися при покупці Schneider B+W 67mm KR 3 MRC Запитайте наших фахівців. Замовлення заберіть у Хмельницькому своєчасно.