Schneider B+W 62mm ND 1000X

Код товару: 13920
Фото: Schneider B+W 62mm ND 1000X

У наявності

Ціна: 3 660 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 
B+W F-Pro ND 110 (ND 3.0 - 1000X) – нейтрально-сірий світлофільтр з коефіцієнтом фільтрації 1000Х, який забезпечує зменшення експозиції на 10 ступенів (10 поділів діафрагми). Один з найбільш поширених та необхідних фільтрів для кожного фотографа. Щільність ND 3.0 затемнює весь кадр, що дозволяє фотографувати з більш широкою діафрагмою або довшою витримкою, ніж потрібно у звичайних умовах.
Нейтрально-сірі фільтри підходять для зйомки об'єктів, що рухаються, наприклад, текучої води, для отримання ефекту динаміки в сюжеті кадру. 
ND фільтри дозволяють встановити найменше значення діафрагми для отримання меншої глибини різкості, не змінюючи інших налаштувань експозиції. Ця особливість дозволяє застосовувати ND фільтри B+W при зйомці портретів або при предметній зйомці для отримання художнього ефекту й у випадках, коли потрібно візуально відокремити об'єкт зйомки від фону, який у цих умовах стає розмитим.
Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Зроблено в Німеччині.
 
   
 
Застосовується для:
- зйомки на максимально відкритій діафрагмі (мінімальна глибина різкості);
- експериментів з різкістю та відсутністю різкості;
- розмивання заднього або переднього плану;
- для більш детального опрацювання хмар;
- змащеного зображення рухомих об'єктів на великих витримках й інших динамічних ефектів, задуманих фотографом;
- зменшення світлочутливості матриці та зменшення освітленості об'єкта;
- зйомки на "стандартних" витримках та діафрагмах, якщо світлочутливість плівки або матриці занадто велика для яскравості, що переважає в полі кадру.
 
Просвітлення: E
Діаметри: 62
Матеріал: скло Шотта
Щільність: 3.0
Коефіцієнт фільтрації: 1000Х
Матеріал оправи: латунь
 

Schneider B+W 62mm ND 1000X - у віртуальному маркеті АВС Фото. Якщо потрібно замовити Фільтри або інші елементи фотототехніки Не покидаючи будинок, зайдіть до нас в онлайн-маркет АВС Фото. Розгляньте каталог і підберіть Фільтр за прийнятною ціною? Щоб правильно вибрати Фільтр, Скористайтеся нашою навігацією. Введіть: Schneider B+W і перед вами з'явиться Фільтри Schneider B+W. У нас підібрати фототехніку найпростіше. За якість товарів можна не хвилюватися. Вироби, які можна придбати у нас, створені перевіреними компаніями, наприклад Carl Zeiss. З'явилися під час підбору Schneider B+W 62mm ND 1000X Запитайте фахівців в онлайн-режимі. Відправляємо продукцію в Миколаєві в необхідні терміни.

Просвітлення: E
Діаметри: 62
Матеріал: скло Шотта
Щільність: 3.0
Коефіцієнт фільтрації: 1000Х
Матеріал оправи: латунь