Schneider B+W 58mm Redhancer 491

Код товару: 13881
Фото: Schneider B+W 58mm Redhancer 491

У наявності

Ціна: 1 662 1 520 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Світлофільтр B+W REDHANCER  має спеціальні пропускаючі властивості Це строго зональний фільтр, що насичує тільки жовто-оранжево-червону зону, залишаючи інші кольори без змін.
 
Рекомендується для зйомки вечірнього міста, вогню, реклами, овочів, фруктів, ягід. Незамінний для осінніх краєвидів.
У поєднанні з поляризаційним фільтром усуває синювато сіру серпанок, і дає драматично насичені кольори.
 
Весь цикл виробництва світлофільтрів  B+W Schneider , включаючи варіння скла, здійснюється на заводі Schneider Optische Werke у м. Bad Kreuznach.
 
 

Schneider B+W 58mm Redhancer 491 - в онлайн-супермаркеті abcphoto.com.ua. Якщо потрібно підібрати Фільтри або інші фотоаксесуари не виходячи з квартири, відвідайте наш онлайн магазин abcphoto. Вам слід розглянути варіанти та вибрати Фільтр на вигідних умовах. Щоб максимально просто підібрати Фільтр, за допомогою фільтрів. Введіть: Schneider B+W І Ви побачите перелік з Фільтри Schneider B+W. У нас підібрати фототехніку найпростіше. Можна не думати про якість товарів. Всі товари, представлені в нашому магазині, розроблені лідируючими компаніями, наприклад Marumi. Якщо виникли при купівлі Schneider B+W 58mm Redhancer 491 Запитайте фахівців в онлайн-режимі. Товар можна отримати в Чернівцях найшвидше.

Назва товару
Schneider B+W Redhancer 491
Виробник
Б. В. Шнайдер
Тип фільтра
Коректуючий
Розмір
58 мм