Schneider B+W 62mm Redhancer 491

Код товару: 13882
Фото: Schneider B+W 62mm Redhancer 491

У наявності

Ціна: 2 718 2 583 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

B+W F-Pro 491 Redhancer – конверсійний фільтр, що володіє спеціальними пропускаючими властивостями. Це суворо зональний фільтр, що насичує лише жовто-оранжево-червону зону, залишаючи інші кольори без змін.
Рекомендується для зйомки вечірнього міста, вогню, реклами, одягу, овочів, фруктів, ягід. Незамінний для зйомки осінніх краєвидів. У поєднанні з поляризаційним фільтром усуває синювато-сірий серпанок і дає драматично насичені кольори.
Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Зроблено в Німеччині.
 
Покриття: Е
Діаметри: 62
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь
 
 
   
 
   

Schneider B+W 62mm Redhancer 491 - на сайті магазину abcphoto. Якщо потрібно купити Фільтри А також інші фототовари не покидаючи житла, відвідайте наш онлайн-супермаркет АВС Фото. Вам потрібно розглянути пропозиції та вибрати Фільтр за собівартістю. Щоб правильно підібрати Фільтр, за допомогою фільтрів. Введіть: Schneider B+W і Ви побачите, які доступні для замовлення Фільтри Schneider B+W. У нас підібрати фототехніку найпростіше. Можна не сумніватися як товар. Всі фотоаксесуари з нашого каталогу виробляють відомі компанії, наприклад Schneider B+W. Якщо з'явилися при підборі Schneider B+W 62mm Redhancer 491 Запитайте безкоштовно нашим фахівцям. Відправляємо продукцію в Олександрії у стислі строки.

Покриття: Е
Діаметри: 62
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь