Schneider B+W 62mm Redhancer 491

Код товару: 13882
Фото: Schneider B+W 62mm Redhancer 491

У наявності

Ціна: 2 718 2 661 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

B+W F-Pro 491 Redhancer – конверсійний фільтр, що володіє спеціальними пропускаючими властивостями. Це суворо зональний фільтр, що насичує лише жовто-оранжево-червону зону, залишаючи інші кольори без змін.
Рекомендується для зйомки вечірнього міста, вогню, реклами, одягу, овочів, фруктів, ягід. Незамінний для зйомки осінніх краєвидів. У поєднанні з поляризаційним фільтром усуває синювато-сірий серпанок і дає драматично насичені кольори.
Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Зроблено в Німеччині.
 
Покриття: Е
Діаметри: 62
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь
 
 
   
 
   

Schneider B+W 62mm Redhancer 491 - в онлайн-каталозі АВС Фото. Якщо терміново потрібно вибрати Фільтри А також інші елементи фототехніки не встаючи з крісла, зайдіть до нас у онлайн магазин АВС Фото. З каталогу виберіть Фільтр за собівартістю. Щоб не витрачати час на вибір Фільтр, за допомогою фільтрів. Введіть: Schneider B+W і Вам будуть показані всі Фільтри Schneider B+W. У нас ви швидко знайдете потрібні фотоаксессуари. Як і надійність товарів не варто сумніватися. Всі фотоаксесуари з нашого каталогу розроблені відомими компаніями, наприклад Heliopan. Якщо виникли при купівлі Schneider B+W 62mm Redhancer 491 Питання можна поставити нашому фахівцю. Товар можна отримати в Кременчуці у мінімальні терміни.

Покриття: Е
Діаметри: 62
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь