Schneider B+W 72mm Redhancer 491

Код товару: 13884
Фото: Schneider B+W 72mm Redhancer 491

У наявності

Ціна: 3 484 3 319 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

B+W F-Pro 491 Redhancer – конверсійний фільтр, що володіє спеціальними пропускаючими властивостями. Це суворо зональний фільтр, що насичує лише жовто-оранжево-червону зону, залишаючи інші кольори без змін.
Рекомендується для зйомки вечірнього міста, вогню, реклами, одягу, овочів, фруктів, ягід. Незамінний для зйомки осінніх краєвидів. У поєднанні з поляризаційним фільтром усуває синювато-сірий серпанок і дає драматично насичені кольори.
Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Зроблено в Німеччині.
 
Покриття: Е
Діаметри: 72
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь
 
 
   
 
   

Schneider B+W 72mm Redhancer 491 - в онлайн-супермаркеті abcphoto.com.ua. Якщо потрібно вибрати Фільтри або інші фототовари не встаючи з дивана, зайдіть у наш онлайн-каталог АВС Фото. Вам потрібно розглянути пропозиції та вибрати Фільтр вигідно? Щоб легше було підібрати Фільтр, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Schneider B+W і Вам будуть запропоновані різні Фільтри Schneider B+W. Як бачите, процедура підбору максимально спрощена. Можна не хвилюватися про якість товарів. Товари, які можна купити у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Carl Zeiss. Виникли при покупці Schneider B+W 72mm Redhancer 491 Питання можна прояснити у наших фахівців. Товари можна забрати в Вінниці своєчасно.

Покриття: Е
Діаметри: 72
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь