Schneider B+W 72mm Redhancer 491

Код товару: 13884
Фото: Schneider B+W 72mm Redhancer 491

У наявності

Ціна: 3 484 3 122 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Світлофільтр B+W REDHANCER  має спеціальні пропускаючі властивості Це строго зональний фільтр, що насичує тільки жовто-оранжево-червону зону, залишаючи інші кольори без змін.
 
Рекомендується для зйомки вечірнього міста, вогню, реклами, овочів, фруктів, ягід. Незамінний для осінніх краєвидів.
У поєднанні з поляризаційним фільтром усуває синювато сіру серпанок, і дає драматично насичені кольори.
 
Весь цикл виробництва світлофільтрів  B+W Schneider , включаючи варіння скла, здійснюється на заводі Schneider Optische Werke в м. Бад Kreuznach.
 
 

Schneider B+W 72mm Redhancer 491 - на надійному сайті АВС Фото. Якщо потрібно купити Фільтри А також інші елементи фототехніки не покидаючи квартири, відвідайте наш електронний маркет abcphoto.com.ua. Виберіть із пропозицій Фільтр за низькою ціною? Щоб легше було підібрати Фільтр, скористайтеся зручною системою. Введіть: Schneider B+W і Ви побачите список з Фільтри Schneider B+W. У нас ви швидко підберете потрібні фототовари. Як товари ніяких сумнівів бути не може. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, створені перевіреними компаніями, наприклад Schneider B+W. Якщо виникли під час вибору Schneider B+W 72mm Redhancer 491 Питання можна прояснити у наших менеджерів. Замовлення заберіть у Каменському в швидкі терміни.

Назва товару
Schneider B+W Redhancer 491
Виробник
BW Schneider
Тип фільтра
Коректуючий
Розмір
72 мм