Schneider B+W 67mm UV-IR-CUT MRC

Код товару: 13968
Фото: Schneider B+W 67mm UV-IR-CUT MRC

У наявності

Ціна: 3 992 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Для цифрових фотокамер рекомендується світлофільтр, що блокує ультрафіолетове та інфра-червоне випромінювання UV/IR CUT 486, інтерференційний світлофільтр зі смугою пропускання тільки для видимої частини світла. Блокування інфрачервоного випромінювання запобігає нерізкості та відхиленням кольору при роботі з цифровими матрицями, особливо оснащеними формувачами зображення (CCD), чутливими до інфрачервоних променів. Як результат – покращення різкості та кольоронасиченості матриці. Найменшою мірою результат помітний на Canon. На Nikon та цифрових відеокамерах результат помітний значно більшою мірою. А цифрова матриця Leica без цього світлофільтра має значні спотворення кольорів.

Унікальне покриття Multi Resistant Coated розроблене Schneider Kreuznach.

Професійний світлофільтр у виконання F - PRO .

Оправлення з латуні з глибоким матовим чорнінням.

Весь цикл виробництва світлофільтрів B+W Schneider, включаючи варіння скла, здійснюється на заводі Schneider Optische Werke у м. Bad Kreuznach .

Schneider B+W 67mm UV-IR-CUT MRC - на сайті інтернет-магазину abcphoto.com.ua. Якщо потрібно вибрати Фільтри або інші фотоаксесуари Не виходячи з квартири, зайдіть до нас в електронний маркет АВС Фото. Розгляньте асортимент та підберіть Фільтр з вигодами для бюджету Щоб простіше було підібрати Фільтр, Скористайтеся фільтрами. Введіть: Schneider B+W і перед вами з'явиться Фільтри Schneider B+W. У нас ви легко знайдете необхідні фототовари. Як і надійність товарів не варто сумніватися. Товари, які можна замовити у нас, створені відомими фірмами, наприклад Canon. Якщо з'явилися при купівлі Schneider B+W 67mm UV-IR-CUT MRC Питання можна поставити нашому фахівцю. Посилку отримаєте Миколаєві максимально швидко.