Schneider B+W 52mm Cross 6X

Код товару: 14450
Фото: Schneider B+W 52mm Cross 6X

У наявності

Ціна: 1 362 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Ефектні "зоряні"  фільтри B+W  мають растрову сітку з ліній, що забезпечує створення "зоряних" променів навколо кожної крапки, що світиться за рахунок заломлення світла. Точки, що світяться, з "зоряними" променями дуже ефектно і привабливо виглядають на темному навколишньому тлі. "Зірки" пофарбовані переважно в колір джерела світла, але можуть і слабко відливати кольорами веселки. Напрямок променів завжди перпендикулярно до ліній растрової сітки. Оправа фільтра повертається для можливості оптимального вирівнювання зображення у полі видошукача (у дзеркальних фотоапаратів) або на екрані монітора (у цифрових камер). Усі "зіркові"  фільтри B+W  можна використовувати і з відеокамерами.
"Зоряний"  фільтр B+W  для 6 променів має растрову сітку з ліній із напрямком у напрямку сторін рівнобедреного трикутника. Тому промені утворюють сторони кута 60 °.
 
Довжина променів залежить від фокусної відстані об'єктива: у телеоб'єктивах довша у ширококутних коротше.

Schneider B+W 52mm Cross 6X - в онлайн-супермаркеті abcphoto.com.ua. Якщо потрібно підібрати Фільтри А також інші фототовари не піднімайтеся з дивана, відвідайте наш електронний магазин АВС Фото. Вам потрібно розглянути пропозиції та вибрати Фільтр за бюджетною ціною? Щоб вам простіше було вибрати Фільтр, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Schneider B+W І Ви побачите перелік з Фільтри Schneider B+W. У нас підібрати фототехніку найпростіше. В якості товарів можна бути повністю впевненими Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, створені лідируючими компаніями, наприклад Nikon. Якщо з'явилися при підборі Schneider B+W 52mm Cross 6X Запитайте наших кваліфікованих фахівців. Замовлену продукцію можна отримати в Олександрії максимально швидко.

Виробник
Шнайдер B+W
Тип фільтра
Променевий
Діаметр різьблення
52 мм
Виробник
Німеччина