Schneider B+W 55mm Cross 6X

Код товару: 14451
Фото: Schneider B+W 55mm Cross 6X

У наявності

Ціна: 1 697 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Ефектні "зоряні"  фільтри B+W  мають растрову сітку з ліній, що забезпечує створення "зоряних" променів навколо кожної крапки, що світиться за рахунок заломлення світла. Точки, що світяться, з "зоряними" променями дуже ефектно і привабливо виглядають на темному навколишньому тлі. "Зірки" пофарбовані переважно в колір джерела світла, але можуть і слабко відливати кольорами веселки. Напрямок променів завжди перпендикулярно до ліній растрової сітки. Оправа фільтра повертається для можливості оптимального вирівнювання зображення у полі видошукача (у дзеркальних фотоапаратів) або на екрані монітора (у цифрових камер). Усі "зіркові"  фільтри B+W  можна використовувати і з відеокамерами.
"Зоряний"  фільтр B+W  для 6 променів має растрову сітку з ліній із напрямком у напрямку сторін рівнобедреного трикутника. Тому промені утворюють сторони кута 60 °.
 
Довжина променів залежить від фокусної відстані об'єктива: у телеоб'єктивах довша у ширококутних коротше.

Schneider B+W 55mm Cross 6X - в онлайн-маркеті abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно замовити Фільтри та інші елементи фототехніки Не виходячи з дому, зайдіть до нас в електронний маркет abcphoto. Розгляньте асортимент та виберіть Фільтр з вигодами для бюджету Щоб швидко підібрати Фільтр, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Schneider B+W і перед вами з'явиться Фільтри Schneider B+W. У нас ви швидко знайдете потрібні фотоаксессуари. В якості товарів можна бути повністю впевненими Всі фототовари з каталогу створені відомими фірмами, наприклад RODENSTOCK. Якщо виникли під час вибору Schneider B+W 55mm Cross 6X Запитайте фахівців в онлайн-режимі. Товари заберіть в Тернополі в необхідні терміни.

Виробник
Шнайдер B+W
Тип фільтра
Променевий
Діаметр різьблення
55 мм
Виробник
Німеччина