Schneider B+W 72mm FL-D

Код товару: 14439
Фото: Schneider B+W 72mm FL-D

У наявності

Ціна: 3 026 2 998 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 
Фільтр B+W F-Pro FL-D використовується, коли ви хочете скоректувати зеленуватий відтінок, який з'являється при зйомці на плівку для денного світла при звичайному флуоресцентному освітленні.  Практично всі офісні приміщення, магазини, супермаркети освітлюються люмінесцентними лампами. Знімки, зроблені в таких приміщеннях, мають яскраво виражений зелений колір. Для перетворення світла люмінесцентних ламп в денне світло використовують фільтр B+W FL-D.
 
 
Люмінесцентні лампи горять при найрізноманітніших температурах і часто вимагають більш досконалої фільтрації для отримання точних результатів. Для спеціальної фільтрації та професійного використання настійно рекомендується використовувати вимірювач колірної температури разом з фільтрами корекції кольору (наприклад, СС30М) при зйомці з люмінесцентним освітленням. Це єдиний перевірений спосіб домогтися точної корекції кольору.
Оправа F-Pro з латуні з глибоким матовим чорнінням має зовнішнє різьблення для додаткових аксесуарів або інших світлофільтрів.
Пластиковий кейс для зберігання та транспортування.  Вироблено в Німеччині.
 
Покриття: E
Діаметри: 72
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь
 
 
 

Schneider B+W 72mm FL-D - в онлайн-каталозі abcphoto.com.ua. Якщо потрібно купити Фільтри фотоаксесуари не покидаючи житла, відвідайте наш електронний каталог АВС Фото. З каталогу виберіть Фільтр за низькою ціною? Щоб не витрачати час на вибір Фільтр, Скористайтеся фільтрами. Введіть: Schneider B+W і Вам будуть запропоновані різні Фільтри Schneider B+W. У нас підібрати фототехніку найпростіше. Як товари ніяких сумнівів бути не може. Всі фотоаксессуари, які є у нас, випускають відомі фірми, наприклад Cokin. З'явилися при виборі Schneider B+W 72mm FL-D Запитайте нашого менеджера. Замовлений товар можна отримати Хмельницькому у мінімальні терміни.

Покриття: E
Діаметри: 72
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь