Schneider B+W 62mm Infrared - Black 093

Код товару: 14456
Фото: Schneider B+W 62mm Infrared - Black 093

У наявності

Ціна: 4 238 3 879 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Інфрачервоні фільтри пропускають інфрачервоне випромінювання, але повністю або переважно блокують видиму частину спектра.
Чорний  інфрачервоний фільтр B+W 093  дозволяє робити фотографії в інфрачервоному освітленні. Крім того широко використовується в матеріалознавстві та криміналістиці.
 
Весь цикл виробництва світлофільтрів  B+W Schneider , включаючи варіння скла, здійснюється на заводі Schneider Optische Werke у м. Bad Kreuznach. Німеччина.

Schneider B+W 62mm Infrared - Black 093 - на надійному сайті abcphoto.com.ua. Якщо потрібно купити Фільтри А також інші фототовари Не покидаючи будинок, зайдіть до нас в електронний маркет АВС Фото. Виберіть із асортименту Фільтр з вигодами для бюджету Щоб правильно підібрати Фільтр, за допомогою навігації. Введіть: Schneider B+W і Ви побачите всі необхідні Фільтри Schneider B+W. У нас підібрати фототехніку найпростіше. Як товари можна бути впевненими. Всі фототовари, які можна купити у нас, створені світовими виробниками, наприклад RODENSTOCK. Якщо виникли під час вибору Schneider B+W 62mm Infrared - Black 093 Запитайте наших професіоналів. Надсилання проводиться в Черкасах в потрібні терміни.

Назва товару
Schneider B+W Infrared - Black 093
Виробник
Б. В. Шнайдер
Тип фільтра
Інфрачервоний
Розмір
62 мм