Schneider B+W 62mm Infrared - Black 093

Код товару: 14456
Фото: Schneider B+W 62mm Infrared - Black 093

У наявності

Ціна: 4 238 4 219 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

B+W F-Pro 093 Infrared-Black

Чорний інфрачервоний фільтр B+W F-Pro 093 Infrared-Black дозволяє робити фотографії в чисто інфрачервоному світлі. Інфрачервоний фільтр пропускає інфрачервоне випромінювання, але повністю або в основному блокує видиму частину спектра. Використовується з цифровими і плівковими камерами.  

 

Фільтр B+W F-Pro 093 повністю блокує видимий спектр, таким чином, фільтр виглядає як повністю непрозорий. Цей фільтр дає можливість робити інфрачервоні фотографії без домішування червоного компонента, на відміну від світлофільтра B+W F-Pro 092. Має зовнішнє різьблення для додаткових аксесуарів.

Широко використовується в матеріалознавстві та криміналістиці.

ІЧ-фотографії оптимізуються в програмі обробки зображень: можна перетворити кольорове зображення на чорно-біле або «пограти» окремими кольоровими каналами, максимально залишивши червоний канал.

Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Вироблено в Німеччині.

Покриття: E
Діаметри: 62
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь 
 
 
 

Schneider B+W 62mm Infrared - Black 093 - в електронному магазині abcphoto. Якщо терміново потрібно підібрати Фільтри А також інші елементи фототехніки не виходячи з квартири, відвідайте наш електронний маркет АВС Фото. З каталогу виберіть Фільтр за прийнятною ціною? Щоб максимально просто підібрати Фільтр, скористайтеся нашими фільтрами. Введіть: Schneider B+W і Ви побачите доступні для замовлення Фільтри Schneider B+W. У нас найпростіша система підбору фототехніки. Можна не турбуватися про якість товарів. Всі фотоаксессуари, які є у нас, створені світовими виробниками, наприклад Hoya. Виникли при покупці Schneider B+W 62mm Infrared - Black 093 Запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Замовлений товар можна отримати Мелітополі без затримок.

 

Покриття: E
Діаметри: 62
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь