Софтбокси Arsenal – ідеальне рішення для створення м'якого освітлення моделі чи предмета зйомки. Розмір 70x100 см застосовується для зйомки поясних і ростових та групових портретів, а також може бути використаний для предметної зйомки.
Внутрішня поверхня софтбоксу покрита металізованим сріблястим шаром, що збирає та направляє світло. Софтбокс має два розсіювачі, тому пом'якшення відбувається у два етапи. При необхідності отримати більш жорстке світло, один із розсіювачів можна прибрати.
Спиці та байонет виконані з металу, а чаша софтбоксу – з термостійкого нейлону, завдяки чому він може бути використаний із студійним світлом великої потужності.
Комплектація:
Байонетний адаптер Arsenal/Bowens – 1 шт.
Спиці каркасу – 4 шт.
Чаша рефлектора – 1 шт.
Внутрішній дифузор – 1 шт.
Зовнішній дифузор – 1 шт.
Сумка для перенесення – 1 шт.
Arsenal Софт бокс 70 х 100 см / ARS - у перевіреному інтернет-магазині abcphoto.com.ua. Якщо потрібно придбати Софтбокси А також інші фотоаксесуари не встаючи з дивана, відвідайте наш віртуальний маркет abcphoto.com.ua. З асортименту виберіть Софтбокс З вигодами для себе? Щоб швидко підібрати Софтбокс, Скористайтеся нашою навігацією. Введіть: Arsenal І Ви побачите перелік з Софтбокси Arsenal. Як бачите, процедура підбору максимально спрощена. За якість запчастин можна не турбуватися. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, виробляють відомі фірми, наприклад Aputure. Якщо виникли при купівлі Arsenal Софт бокс 70 х 100 см / ARS Запитайте нашого менеджера. Товари отримаєте Кременчуці в швидкі терміни.