Arsenal 70 х 100 см с сотами

Код товару: С000008223
Фото: Arsenal 70 х 100 см с сотами

У наявності

Ціна: 1 680 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Софтбокс Arsenal 70 х 100 см із сотами/ARS  застосовується для створення м'якого освітлення предмета або моделі зйомки.
 
Розмір цієї моделі 70 х 100 см, застосовується для зйомки поясних та ростових та групових портретів, а також може використовуватись для предметної зйомки.
 
Внутрішня поверхня покрита металізованим сріблястим шаром, що збирає та направляє світло. Також софтбокс має два розсіювачі, тому пом'якшення відбувається у два етапи. У разі потреби створити більш жорстке світло, один із розсіювачів можна прибрати.
 
Байонет та спиці виготовлені з металу, а чаша із термостійкого нейлону, завдяки чому софтбокс можна застосовувати зі студійним світлом великої потужності.
 

Arsenal 70 х 100 см с сотами - в інет-маркеті abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно знайти Софтбокси фотоаксесуари Не покидаючи вдома, зайдіть до нас в віртуальний маркет abcphoto.com.ua. Розгляньте каталог та виберіть Софтбокс за вигідною ціною? Щоб правильно вибрати Софтбокс, за допомогою зручної навігації. Введіть: Arsenal і перед вами з'явиться Софтбокси Arsenal. Як бачите, все досить просто. За якість товарів можна не хвилюватися. Всі фотоаксесуари з нашого каталогу створені перевіреними компаніями, наприклад Rime Lite. Якщо з'явилися при підборі Arsenal 70 х 100 см с сотами Запитайте наших кваліфікованих фахівців. Замовлення заберіть у Сумах якомога швидше.

  • Розмір: 70 х 100 см