Arsenal 70 х 100 см с сотами

Код товару: С000008223
Фото: Arsenal 70 х 100 см с сотами

У наявності

Ціна: 1 680 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Софтбокс Arsenal 70 х 100 см із сотами/ARS  застосовується для створення м'якого освітлення предмета або моделі зйомки.
 
Розмір цієї моделі 70 х 100 см, застосовується для зйомки поясних та ростових та групових портретів, а також може використовуватись для предметної зйомки.
 
Внутрішня поверхня покрита металізованим сріблястим шаром, що збирає та направляє світло. Також софтбокс має два розсіювачі, тому пом'якшення відбувається у два етапи. У разі потреби створити більш жорстке світло, один із розсіювачів можна прибрати.
 
Байонет та спиці виготовлені з металу, а чаша із термостійкого нейлону, завдяки чому софтбокс можна застосовувати зі студійним світлом великої потужності.
 

Arsenal 70 х 100 см с сотами - в інет-маркеті abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно вибрати Софтбокси А також інші фототовари не встаючи з дивана, зайдіть у наш електронний магазин АВС Фото. Розгляньте пропозиції та виберіть Софтбокс З вигодами для себе? Щоб вам простіше було вибрати Софтбокс, скористайтеся зручною системою пошуку. Введіть: Arsenal і Ви побачите доступні для замовлення Софтбокси Arsenal. У нас найпростіша система підбору фототехніки. За якість товарів можна не турбуватися. Товари, які можна купити у нас, створені лідируючими компаніями, наприклад Falcon. Якщо з'явилися при підборі Arsenal 70 х 100 см с сотами Запитайте наших кваліфікованих фахівців. Замовлену продукцію можна отримати в Костянтинівці без затримок.

  • Розмір: 70 х 100 см