Aputure Nova P300c RGBWW

Код товару: С000010395
Фото: Aputure Nova P300c RGBWW

У наявності

Ціна: 67 000 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
 • Доставка по всій Україні
 • Оплата товару при отриманні
 • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Nova P300c — це світлодіодне м’яке світло RGBWW потужністю 300 Вт, а також перший продукт у лінійці професійних світлодіодних панелей Aputure «Nova». У P300c використовуються світлодіоди з теплим білим і холодним білим світлом на додаток до типового чіпсета RGB, який використовується для змішування кольорів. Цей набір мікросхем покращує продуктивність, точність відтінку шкіри та різноманітність тонів порівняно з іншими світлодіодними світильниками RGB або RGBW, що робить його придатним для будь-якого середовища кіновиробництва. Поєднуючи зіркову якість кольору з інтенсивним світлом понад 9000 люкс на відстані 1 метр, діапазоном CCT від 2000K до 10000K і піковим показником SSI вольфраму 85, Nova є найбільш універсальним світлом Aputure на сьогоднішній день.

 

Nova P300c здатна випромінювати понад 9000 люкс на відстані 1 метра, зберігаючи при цьому широкий кут променя 120°. Поєднуючи цю інтенсивну віддачу з широким кутом променя джерела м’якого світла та плавним регулюванням затемнення 0-100%, P300c може легко заповнювати великі області, дозволяючи вам миттєво контролювати навколишнє освітлення всієї сцени.

 

  

Nova P300c має найширший розширений двоколірний діапазон з усіх ламп Aputure, здатний створювати біле світло від 2000K до 10000K. P300c також має можливість регулювати зсув зеленого та пурпурового білого світла в режимі CCT, дозволяючи підбирати навколишнє освітлення або маніпулювати сценою на свій вибір.

 

Використовуючи унікальне поєднання світлодіодів із точною кольоровою гамою в цьому новішому світлодіодному чіпсеті, Nova P300c досягає показника SSI вольфраму 85 і показника SSI денного світла D55 74, перевершуючи еквівалентні лампи галузевого стандарту. Як і всі лампи Aputure, Nova P300c забезпечує бездоганні значення CRI та TLCI 95+ — навіть із діапазоном колірних температур від 2000 до 10 000 кельвінів.

 

Використовуючи чіпсет RGBWW, який забезпечує більш високу якість змішування кольорів і відтворення спектру, ніж типові світлодіодні світильники RGB і RGBW, Nova P300c може відтворювати понад 90% кольорів у колірному просторі Rec.2020. P300c має HSI, RGB і галузеві стандарти керування кольором X, Y, що дозволяє створювати до 1 мільярда комбінацій кольорів і точно підбирати кольори. Nova P300c навіть має вбудовану бібліотеку з понад 300 галузевих стандартних гелів для легкого доступу та швидкої зйомки.

 

У Nova P300c використовується вбудований блок живлення, який підтримує двигун потужністю 300 Вт, зменшуючи загальну вагу світильника та спрощуючи роботу користувача. У P300c також використовується легка алюмінієва оболонка та хомут, а також той самий подвійний юніор/дитячий штифт, що є на кріпленні для прожектора, що робить його сумісним майже з будь-якою підставкою чи такелажем.

 

На відміну від інших світильників, Nova P300c використовує розсувний портативний блок керування, який підключається до світильника через 5-контактний кабель XLR. Завдяки коротшому головному кабелю довжиною 0,6 м і довшому 3 м блок керування можна акуратно встановити на задній частині панелі для швидкого, компактного налаштування або закріпити в затискачі для освітлення на підставці, коли монтуєте світильник поза межами досяжності руки. Завдяки OLED-дисплею з трьома ручками керування, які дозволяють користувачам плавно переміщатися по меню та регулювати параметри освітлення, портативний блок керування забезпечує більш ергономічну взаємодію з користувачем. Блок керування також має чотири настроювані користувачем кнопки для швидкого збереження та виклику параметрів освітлення з будь-якого режиму.

 

Як і інші професійні світильники Aputure, Nova P300c має вбудований 5-контактний DMX512 і сумісність з Sidus Mesh. Користувачі можуть вибрати один із кількох DMX-профілів Nova для більш складного програмування або використовувати технологію Sidus Mesh для керування P300c за допомогою будь-якого смартфона або iPad, сумісного з Sidus Link, без будь-яких окремих апаратних модулів.

 

Nova P300c — це перша лампа Aputure, яка підтримує ширший діапазон вхідного сигналу від 24 В до 48 В постійного струму. Використовуючи 3-контактний вхід постійного струму XLR, Nova сумісна з широким діапазоном варіантів живлення від акумуляторів, від блокових батарей до електростанцій 48 В, таких як Aputure 2- Bay Battery Power Station. Завдяки різноманітним потужним рішенням Nova може стати слідом за вами у будь-які виклики створення фільмів.

 

Розроблений спеціально для P300c, софтбокс Nova P300c — це прямокутний софтбокс розміром 50x70 см, який легко інтегрується в слот для аксесуарів світильника. Більша площа поверхні софтбоксу дозволяє створювати ще більш м'яке світло, а також регулювати кут променя за допомогою тканинної сітки керування світлом 40°. Інші провідні виробники модифікаторів також пропонують сумісні модифікатори для Nova P300c, зокрема DoPchoice, Chimera та Honeycrates. Разом із усіма цими виробниками Nova сумісна з більшою кількістю софтбоксів і сіток керування освітленням, що дозволяє адаптувати P300c до будь-якої ситуації.

 

Nova P300c — це перший освітлювальний прилад Aputure, який підтримує повну бібліотеку з 15 ефектів освітлення, включаючи: феєрверки, папараці, несправну лампочку, блискавку, телевізор, пульсацію, стробоскоп, вибух, клубні вогні, свічки, вогонь, зварювання, поліцейську машину, Color Chase і Party Lights. Завдяки можливостям екосистем Aputure і Sidus Link, які постійно розвиваються, набір функцій P300c буде тільки розширюватися.

 

Будучи першим професійним приладом для змішування кольорів у сімействі продуктів Aputure, Nova P300c приєднується до екосистеми Sidus Mesh, що дозволяє мобільно керувати з сумісного смартфона або iPad за допомогою програми Sidus Link. За допомогою мережі Sidus Link Mesh ви можете керувати до 100 світильниками, включаючи LS C300d II, LS 300x і MC, при цьому кожен додатковий освітлювальний прилад збільшує радіус дії мережі до 400 метрів. Sidus Link дозволяє користувачам контролювати всі аспекти вихідного світла, включаючи яскравість, CCT, HSI, RGB, XY, ефекти, попередні налаштування джерела світла, і навіть надає користувачам можливість підбирати існуючі джерела світла або кольори за допомогою камери смартфона. А завдяки можливості зберігати практично необмежену кількість попередніх налаштувань у вашому обліковому записі Sidus Link ви завжди зможете згадати свої улюблені образи.

 

Nova P300c — неймовірно потужний інструмент для будь-якого режисера. Незалежно від того, чи ви перебуваєте на великому знімальному майданчику зі складним програмуванням і потребами в управлінні освітленням, або з партизанською командою, яка повинна мати можливість адаптуватися до будь-якого нового середовища, P300c допоможе вам реалізувати своє бачення. Зустрічайте першого члена родини Nova.

Aputure Nova P300c RGBWW - в надійному інтернет-магазині АВС Фото. Якщо терміново потрібно підібрати Постійне студійне світло А також інші фотоаксесуари не покидаючи вдома, відвідайте наш онлайн-каталог abcphoto. Розгляньте пропозиції та виберіть Постійне студійне світло з хорошими знижками. Щоб не витрачати час на вибір Постійне студійне світло, за допомогою фільтрів. Введіть: Aputure і перед вами з'явиться все Постійне студійне світло Aputure. У нас вибір фотоакссесуарів максимально простий. За якість деталей можна не хвилюватися. Вся фототехніка, яку можна замовити у нас, створені перевіреними компаніями, наприклад Zhiyun. Якщо з'явилися при виборі Aputure Nova P300c RGBWW Питання можна уточнити у наших менеджерів. Товари заберіть в Мелітополі в потрібні терміни.

ОСНОВНІ РИСИ:
 • Світлодіодна панель м’якого світла RGBWW потужністю 300 Вт
 • До 9000 люкс на 1 м
 • CRI та TLCI: 95+
 • Повністю регульований CCT від 2000K до 10000K
 • Настроювана зелено-пурпурова настройка в режимі CCT (повний плюс/мінус зелений)
 • Налаштування кольорів RGB із керуванням HSI
 • Понад 300 вбудованих галузевих стандартних налаштувань гелю
 • 15 Вбудоване освітлення FX
 • Плавне затемнення від 0-100% без зміни кольору
 • Сумісність із програмою Sidus Link

Що в коробці:

 • 1x Nova P300c Light
 • 1x Control Box
 • 1x Lightning Clamp
 • 1x 5-Pin Male-to-Female XLR Head Cable (0.6m)
 • 1x 5-Pin Male to Female XLR Head Cable (3m)
 • 1x Neutrik® powerCON AC Power Cable (6m)