Schneider B+W 67mm 701 Graduated Grey 50% MRC F-Pro

Код товару: К000000517
Фото: Schneider B+W 67mm 701 Graduated Grey 50% MRC F-Pro

У наявності

Ціна: 4 953 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

B+W F-Pro 701 MRC Graduated ND 50% – градієнтний нейтрально-сірий фільтр 2Х кратної щільності (ND 0.3). Виконаний в оправі, що обертається. Це дозволяє змінювати орієнтацію
градуювання.
Призначений для затемнення певних ділянок зображення, що дозволяє залишити експозицію недоторканою в інших частинах зображення. Нейтрально-сірі світлофільтри призначені для зменшення світлового потоку, що проходить через лінзу. Їх використовують при зйомці яскравих об'єктів (небесних тіл, зварювання, блискавки тощо) та зйомці на довгих 
витримках у денний час.
 
 
   
 
Можливі наступні варіанти використання градуювання:
 - Градуювання зверху: використовується для затемнення верхньої частини кадру (найчастіше неба), з метою опрацювання деталей. Експозиція визначається сюжетно важливою частиною кадру нижньої частини (без неба), дані експозаміру задаються у ручному режимі. У результаті – добре експонований кадр із затемненням і відпрацюванням неба.   
- Градуювання знизу: експозиція визначається по небу або по яскравій ділянці у верхній частині кадру. Дані експозаміру встановлюються у ручному режимі. У результаті – добре експонований кадр з відпрацюванням неба та відпрацюванням нижньої частини кадру.
- Градуювання бічне: наприклад, зйомка кімнати (вікна збоку). Перепад яскравості вирівнюється, і деталі добре читаються як в освітлених ділянках, так і в тінях.

Багатошарове покриття MRC – це складна система покриття лінз B+W. MRC (multi resistant coating) – це 8-шаровий процес покриття скла, який зменшує відбиття, створює водостійкий шар (гідрофобне покриття) та забезпечує стійкість до подряпин.

Світлофільтр має професійну латунну оправу F-Pro із зовнішнім різьбленням для додаткових аксесуарів. Вироблено в Німеччині. 
Упаковка – пластиковий кейс для зберігання та транспортування. 
 
Покриття: MRC
Щільність: 0.3
Коефіцієнт фільтрації: 2X
Діаметри: 67
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь
 
 

Schneider B+W 67mm 701 Graduated Grey 50% MRC F-Pro - в інет-маркеті АВС Фото. Якщо терміново потрібно замовити Фільтри та інші елементи фототехніки не покидаючи вдома, відвідайте наш інтернет магазин abcphoto.com.ua. Розгляньте асортимент та підберіть Фільтр за вигідною ціною? Щоб не витрачати час на підбір Фільтр, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Schneider B+W і Ви побачите, які доступні для замовлення Фільтри Schneider B+W. У нас ви легко знайдете необхідні фототовари. За якість деталей можна не хвилюватися. Всі фотоаксессуари, які можна замовити у нас, створені відомими фірмами, наприклад Marumi. Виникли при замовленні Schneider B+W 67mm 701 Graduated Grey 50% MRC F-Pro Питання можна поставити нашому фахівцю. Товари заберіть в Слов'янське максимально швидко.

Покриття: MRC
Щільність: 0.3
Коефіцієнт фільтрації: 2X
Діаметри: 67
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь