Rime Lite Соты для рефлектора 10° 210 мм

Код товару: С000007844
Фото: Rime Lite Соты для рефлектора 10° 210 мм

У наявності

Ціна: 1 520 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Стільники Rime Lite виготовлені з алюмінієвого сплаву, мають стільникову структуру, закріплену в круглій оправі для установки на рефлектор. За допомогою цієї насадки можна отримати пучки паралельних променів світла з обмеженням світлового потоку під певним кутом.
 
Стільники Rime Lite застосовуються для створення світлової плями з рівномірним засвіченням центральної частини і плавними, розмитими краями. Часто використовуються в портретній зйомці для більш м'якого і об'ємного освітлення.
 
Стільники не дають відображення у бік об'єктива і дозволяють обходитися без шторок та затінювачів. Застосовуються також для створення контрового світла в умовах фотостудії та для імітації сонячного світла, оскільки, як і сонце, стільники дають пучок паралельних променів.
 
Завдяки вузькому світловому потоку, можна створити світлотіньовий акцент на частини об'єкта, що знімається, що дуже важливо в портретній зйомці.

Rime Lite Соты для рефлектора 10° 210 мм - в надійному інтернет-магазині abcphoto. Якщо терміново необхідно знайти Насадки на студійне світло та інші елементи фототехніки не встаючи з дивана, відвідайте наш електронний магазин abcphoto.com.ua. Виберіть із каталогу Насадка зі знижками? Щоб правильно підібрати Насадка, скористайтеся зручною системою. Введіть: Rime Lite і перед вами відкриються всі необхідні для вас Насадки на студійне світло Rime Lite. У нас ви швидко оберете необхідні фототовари. В якості товарів можна бути повністю впевненими Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Godox. Якщо виникли при купівлі Rime Lite Соты для рефлектора 10° 210 мм Запитайте наших фахівців у режимі онлайн. Відправляємо продукцію в Дніпропетровське в потрібні терміни.

Назва товару Стіл для рефлектора Rime Lite 10° 210 мм
Виробник Rime Lite
Тип стільники