Rime Lite Соты для рефлектора 20° 210 мм

Код товару: С000007846
Фото: Rime Lite Соты для рефлектора 20° 210 мм

Нема в наявності

Ціна: 1 497 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Стільники Rime Lite виготовлені з алюмінієвого сплаву, мають стільникову структуру, закріплену в круглій оправі для установки на рефлектор. За допомогою цієї насадки можна отримати пучки паралельних променів світла з обмеженням світлового потоку під певним кутом.
 
Стільники Rime Lite застосовуються для створення світлової плями з рівномірним засвіченням центральної частини і плавними, розмитими краями. Часто використовуються в портретній зйомці для більш м'якого і об'ємного освітлення.
 
Стільники не дають відображення у бік об'єктива і дозволяють обходитися без шторок та затінювачів. Застосовуються також для створення контрового світла в умовах фотостудії та для імітації сонячного світла, оскільки, як і сонце, стільники дають пучок паралельних променів.
 
Завдяки вузькому світловому потоку, можна створити світлотіньовий акцент на частини об'єкта, що знімається, що дуже важливо в портретній зйомці.

Rime Lite Соты для рефлектора 20° 210 мм - в інтернет-магазині abcphoto.com.ua. Якщо потрібно купити Насадки на студійне світло або інші фототовари не встаючи з крісла, зайдіть до нас у електронний каталог abcphoto.com.ua. З асортименту виберіть Насадка за собівартістю. Щоб легко підібрати Насадка, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Rime Lite І Ви побачите перелік з Насадки на студійне світло Rime Lite. У нас ви зможете швидко вибрати потрібну фототехніку. За якість товарів можна не хвилюватися. Вироби, які можна купити у нас, створені відомими компаніями, наприклад Falcon. Якщо з'явилися при купівлі Rime Lite Соты для рефлектора 20° 210 мм Питання можна задати нашим фахівцям. Фототехніку отримаєте Одесі найшвидше.

Назва товару Стіл для рефлектора Rime Lite 10° 210 мм
Виробник Rime Lite
Тип стільники