Laowa 105mm f/2 STF (Canon ) VE10520C

Код товару: С000009773
Фото: Laowa 105mm f/2 STF (Canon ) VE10520C

У наявності

Ціна: 27 092 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Laowa 105mm f/2 STF VE10520C (Canon EF)
                 

Цікава модель телеоб'єктиву Laowa 105mm f/2 STF VE10520C (Canon EF ), заслужила нагороди та визнання авторитетних експертів та видань. Призначений для повнокадрових камер Canon EF-mount , на моделях APS-C забезпечує еквівалентну фокусну відстань 168 мм. Для тих, хто шукає красу в портретній фотографії, всілякі природні художні ефекти, такий об'єктив безумовно буде приємним придбанням.
 
          

Унікальна апертура представлена ​​у вигляді двох окремих діафрагм 8-ми та 14-и пелюсткових для забезпечення окремого регулювання по боці, а також експозиції та глибини різкості. 14-ти пелюсткова діафрагма конструктивно працює з елементом аподізації APD , який змінює розподіл інтенсивності вхідного світла, схожий на ND-фільтр, для створення м'якого, природного і красивого поза фокусним зображенням (боке). Об'єктив забезпечує ефективне світлопропускання T3.2, що важливо для професійних відеоператорів, які звикли контролювати кількість світла, що проходить через об'єктив. 
Стандартна 8-ми пелюсткова діафрагма позаду конструкції об'єктива управляє загальною передачею світла та впливає на глибину різкості. Об'єктив оснащений двома кільцями регулювання діафрагми, прокручування одного впливає на експозицію, а прокручування другого впливає на роботу апертури з елементом APD.
 
          
 
Ручне фокусування дозволяє точно налаштувати свій погляд на об'єкт якомога ближче мінімум на 90 см з максимальним збільшенням 0.16x.
Об'єктив має 11 елементів у 8 групах, включаючи елемент з високим коефіцієнтом заломлення і три елементи з низькою дисперсією. Такий набір забезпечує екстремальну різкість зображення та обмежує хроматичні аберації. 
Незважаючи на простоту виконання, відсутність стабілізації та автофокусу, загалом охарактеризувати об'єктив можна такими словами: "ультра-різкий фокус і шовковисто-гладкий Bokeh", Smooth Trans Focus.
Об'єктив представлений у металевому корпусі, що позитивно позначається на його міцності та довговічності.
 
 
 

Laowa 105mm f/2 STF (Canon ) VE10520C - в каталозі abcphoto. Якщо терміново потрібно знайти Об'єктиви А також інші елементи фототехніки не покидаючи квартири, відвідайте наш електронний маркет abcphoto. Вам потрібно розглянути пропозиції та підібрати Об'єктив за прийнятною ціною? Щоб запросто підібрати Об'єктив, скористайтеся зручною системою пошуку. Введіть: Laowa І Ви побачите перелік з Об'єктиви Laowa. У нас підібрати фототехніку найпростіше. Як товари можна бути впевненими. Всі фототовари, які можна купити у нас, створені перевіреними компаніями, наприклад Tokina. Якщо виникли під час вибору Laowa 105mm f/2 STF (Canon ) VE10520C Питання можна уточнити у наших менеджерів. Товари можна забрати в Одесі в швидкі терміни.

Найменування
Laowa 105mm f/2 STF VE10520C (Canon EF)
Фокусна відстань
105 мм
Максимальне значення діафрагми
f/2
Мінімальне значення діафрагми
f/22
Байонет
Canon EF
Сумісність
повнокадрові камери Canon та APS-C
Кут огляду
23° 16'
Мінімальна відстань фокусування
0.9 м
Оптична конструкція (групи/елементи)
8/11
Пелюстки діафрагми
8
Стабілізація зображення
ні
Автофокус
ні
Діаметр фільтра
67 мм
Розміри (діаметр/довжина)
76 / 99 мм
Вага
745 гр