Laowa 90mm f/2.8 2x Ultra Macro APO (L-mount)

Код товару: С000011868
Фото: Laowa 90mm f/2.8 2x Ultra Macro APO (L-mount)

У наявності

Ціна: 20 597 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Об'єктив Laowa 90mm f/2.8 2x Ultra Macro APO спеціально розроблений для бездзеркальних камер із повнокадровими сенсорами. Завдяки збільшенню 2:1 та фокусуванню до нескінченності цей об'єктив може знімати об'єкти будь-якого розміру, що робить його дуже універсальним для різних застосувань, включаючи макрозйомку, комерційну та портретну зйомку. Він дуже компактний і легкий, розмір об'єктива значно менший, ніж у інших аналогів на ринку. Апохроматична характеристика (APO) використовується навіть у разі великого збільшення для забезпечення видатної якості зображення.
 
 
2-кратне збільшення
Цей ультра-макрооб'єктив може відтворювати зображення у натуральну величину зі збільшенням 2:1, показуючи докладні деталі об'єкта у високій роздільній здатності. Мінімальна відстань фокусування 20,5 см ідеально підходить для зйомки дрібних об'єктів та зйомки супервеликих планів.
 
 
   
 
Апохромат APO Дизайн
Об'єктив оснащений трьома скельцями з наднизькою дисперсією, що пригнічують поздовжню та поперечну хроматичні аберації в зонах фокусування та нерізкості. Пурпурна окантовка та ореоли зведені до мінімуму у всьому діапазоні діафрагми. Характеристики APO суттєво скорочують час постредагування, особливо при макрозйомці.
 
   
 
Спеціально розроблений для бездзеркальних камер
Оптична формула розроблена на основі бездзеркальної системи, менший робочий відрізок не лише покращує різкість зображення, а й робить об'єктив більш компактним та портативним. Це приносить вам гармонію розміру цього об'єктива на бездзеркальній камері.
 
Набагато менше, ніж еквіваленти
Цей об'єктив важить всього 619 г при розмірах Ø74x120 мм, що робить його найменшим варіантом на ринку, порівняно з аналогічними об'єктивами. Це ваш найкращий вибір для макрооб'єктиву з портативним розміром, який ви можете носити із собою.
 
Визначна різкість зображення
Об'єктив забезпечує чудовий рівень якості зображення, різкість вражає за різних збільшеннях і зберігається від кута до кута. Стабільна продуктивність дозволяє робити макрозйомку набагато простіше, коли речі зняті з екстремальною деталізацією і в ситуації випадкового попадання.
 
   
 
Гладке боке
З 13 пелюстками діафрагми він може створювати кругле і м'яке боке в області не у фокусі, створюючи мрійливий і художній фон для ваших зображень.
 
Внутрішнє фокусування
Конструкція внутрішнього фокусування допомагає уникнути зіткнення об'єктива з об'єктом і запобігає запиленню об'єктива, що робить об'єктив міцнішим.
 
 
 
 
 

Laowa 90mm f/2.8 2x Ultra Macro APO (L-mount) - в електронному магазині abcphoto. Якщо потрібно вибрати Об'єктиви А також інші фотоаксесуари не піднімайтеся з дивана, відвідайте наш онлайн-каталог abcphoto.com.ua. Вам потрібно розглянути варіанти та підібрати Об'єктив за бюджетною ціною? Щоб легше було підібрати Об'єктив, за допомогою нашої системи фільтрів. Введіть: Laowa і перед вами будуть Об'єктиви Laowa. Як бачите, вибір максимально спрощений. Як товари ніяких сумнівів бути не може. Товари, які можна купити у нас, створені відомими компаніями, наприклад Canon. Якщо з'явилися при купівлі Laowa 90mm f/2.8 2x Ultra Macro APO (L-mount) Запитайте наших професійних менеджерів. Посилання прийде в Павлограді в потрібні терміни.

Технічні характеристики
Формат
Повний кадр
Фокусна відстань
90 мм
Діапазон діафрагми
f/2,8-22
Кут огляду
27°
Будова лінзи
13 елементів у 10 групах
(3 елементи ED)
Лепаті діафрагми
13
Хв. Відстань стрільби
20,5 см
Макс. Збільшення
2x
Фокусування
Ручний (MF)
Фільтр потоку
Ø 67 мм
Розміри
Приблизно Ø 74 мм * 120 мм
вага
Приблизно 619 г
Кріплення
Байонет L-mount