Laowa 60mm f/2.8 2X Ultra-Macro Lens (Sony E) VEN6028SFE

Код товару: С000009800
Фото: Laowa 60mm f/2.8 2X Ultra-Macro Lens (Sony E) VEN6028SFE

У наявності

Ціна: 16 766 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Laowa 60mm f/2.8 2X Ultra-Macro Lens (Sony E) VEN6028SFE

      

Laowa 60mm f/2.8 2X Ultra-Macro Lens (Sony E) VEN6028SFE  для фотокамер Sony E  - це ідеальний об'єктив розроблений для звичайних цілей зйомки з фокусною відстанню 60 мм, а також є унікальна можливість фотографувати об'єкти крупним планом на відстані 6 см при коефіцієнті збільшення 2:1, а також віддалені об'єкти з фокусом на нескінченності та збільшенням у 1:1. Ви отримаєте інструмент "два в одному" для звичайної портретної зйомки, а також для ультра-макрозйомки. Об'єктив оптимізовано для використання на датчиках формату APS-C, де він забезпечить ЕФР 90 мм.

Ручне фокусування, ручне керування діафрагмою, доля мрій для професіонала, коли вся якість фотографій залежить від очей і рук фотографа, до того ж немає необхідності різних адаптерів для перемикання з макро режиму у звичайній зйомці повнорозмірних об'єктів. Ідеально підходить для швидкозмінних сценаріїв макрозйомки. Конструкція об'єктива включає дев'ять елементів в семи групах, забезпечує відмінну чіткість зображення і кольору, а дві групи елементів рухаються, щоб контролювати фокусування і уникати дісторсії бочкоподібного типу. 

14 діафрагмових пелюсток утворюють майже ідеально круглий отвір, здатний створити казкові боці в умовах невеликої ГРІП.
* При використанні об'єктиву з повнокадровими камерами можете отримати віньєтування під час фокусування на нескінченності. 

 

 

 

Laowa 60mm f/2.8 2X Ultra-Macro Lens (Sony E) VEN6028SFE - в інет-магазині АВС Фото. Якщо потрібно купити Об'єктиви або інші фототовари не виходячи з дому, зверніться до нашого онлайн-супермаркет abcphoto.com.ua. Вам потрібно розглянути пропозиції та вибрати Об'єктив З вигодами? Щоб точно підібрати Об'єктив, Скористайтеся фільтрами. Введіть: Laowa і перед вами відкриються всі необхідні для вас Об'єктиви Laowa. У нас ви швидко оберете необхідні фототовари. Як товари можна бути впевненими. Вироби, які можна купити у нас, створені світовими виробниками, наприклад Voigtlander. Якщо з'явилися при виборі Laowa 60mm f/2.8 2X Ultra-Macro Lens (Sony E) VEN6028SFE Запитайте наших кваліфікованих фахівців. Товар можна отримати в Тернополі в необхідні терміни.

Фокусна відстань 60 мм
Максимальне значення діафрагми f/2.8
Мінімальне значення діафрагми f/22
Байонет Sony E
Сумісність Sony
Оптична конструкція 7/9
Пелюстки діафрагми 14
Стабілізація зображення ні
Фокусування ручна
Особливості макро 2:1, 1:1
Діаметр фільтра 62 мм