Laowa 15mm f/2 RF Zero D Lens (Canon EOS R) VE1520RF

Код товару: С000009782
Фото: Laowa 15mm f/2 RF Zero D Lens (Canon EOS R) VE1520RF

У наявності

Ціна: 30 577 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

  

 

Laowa 15mm f/2 FE Zero D VE1520SFE (Canon)

Ультра ширококутний об'єктив призначений для повнокадрових дзеркальних камер Sony E-mount. Об'єктив дозволяє отримати знімки з мінімальними спотвореннями прямих ліній відповідно до ландшафтних та архітектурних перспектив. Яскрава максимальна діафрагма f/2 робить цей об'єктив особливо корисним для астрофотографії та для використання в умовах низького освітлення.

Ширококутні та світлосильні об'єктиви, як правило, величезні та мають куполоподібний передній елемент. Для пейзажних та інтер'єрних фотографів, це доставляє обмеження щодо використання світлофільтрів. Розробники підійшли до цієї деталі креативно і створили передній елемент плоским, тому є різьблення для встановлення 72-міліметрового фільтра, наприклад, для пейзажної зйомки і не потрібно додаткових інвестицій на громіздкий фільтр-тримач. 

Цей компактний та легкий об'єктив, вага якого близько 500 грам, складається з 12 елементів у 9 групах із двома асферичними елементами та трьома елементами з дуже низькою дисперсією. Запатентована оптична конструкція успішно мінімізує спотворення та хроматичні аберації до невловимо низького рівня, та забезпечує чудову оптичну продуктивність по всій площі охоплення кадру.

У плані фокусування тут все просто і ефективно, ручне фокусування дозволяє працювати з об'єктами, починаючи від 15 см з максимальним коефіцієнтом збільшення 1:4. 

Ручне керування апертурою має незаперечну зручність для відео операторів, регулювання отвору діафрагми може бути переключено для плавної зміни та тихої роботи. 

Для захисту від пилу та вологи застосовується покриття Frog Eye Coating для захисту під час роботи у несприятливих умовах.
 
 

Laowa 15mm f/2 RF Zero D Lens (Canon EOS R) VE1520RF - у віртуальному магазині АВС Фото. Якщо потрібно купити Об'єктиви та інші елементи фототехніки не піднімайтеся з дивана, відвідайте наш віртуальний маркет abcphoto.com.ua. З асортименту виберіть Об'єктив на вигідних умовах. Щоб вам простіше було підібрати Об'єктив, скористайтеся зручною системою. Введіть: Laowa і перед вами з'явиться все Об'єктиви Laowa. Як бачите, вибір максимально спрощений. Не варто сумніватися як товари. Товари, які можна купити у нас, створені відомими брендами, наприклад Sony. Виникли при виборі Laowa 15mm f/2 RF Zero D Lens (Canon EOS R) VE1520RF Питання можна прояснити у наших менеджерів. Замовлення можна забрати в Житомирі без затримок.

Фокусна відстань
15 мм
Тип об'єктиву
ширококутний фікс
Максимальне значення діафрагми
f/2
Мінімальне значення діафрагми
f/22
Багнет
Canon
Кут огляду
110°
Мінімальна відстань фокусування
0.15 м
Оптична конструкція
9/12
Пелюстки діафрагми
9
Діаметр фільтра
72 мм
Стабілізація зображення
ні
Фокусування
ручна