Laowa 65mm f/2.8 2X macro APO (Canon EOS M) VE6528EOSM

Код товару: С000009801
Фото: Laowa 65mm f/2.8 2X macro APO (Canon EOS M) VE6528EOSM

У наявності

Ціна: 17 176 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Laowa 65mm f/2.8 2X Ultra-Macro APO(Canon EF-M)

       

 


Laowa 65mm f/2.8 2X macro APO - унікальний макрооб'єктив від компанії Venus Optics для неповнокадрових бездзеркальних систем. Це єдиний макрооб'єктив на ринку, здатний створювати дворазове збільшення зображення 2 : 1 в натуральну величину при МДФ близько 17 см. , щоденних фотографій, портретної зйомки та багато іншого. 

 

          


Характерно, що Venus Optics дуже багато, в оптичному плані, взяла з популярного макрооб'єктиву Laowa 100mm f/2.8 2X Macro, а саме покращений механізм боротьби з хроматичними абераціями як бічними, так і поздовжніми, спотворення майже невидимі для неозброєного ока. Оптична конструкція об'єктива складається з 14 елементів у 10 групах, плюс 3 елементи з наднизькою дисперсією.

Об'єктив конструктивно підтримує внутрішнє фокусування, "хобот" об'єктива не виходить за межі корпусу, тому сміливо фотографуйте полохливих комах зблизька.

Отримані зображення оптимізовані для систем APS-C, забезпечують приголомшливі деталі та контрастність від центру до країв навіть при використанні широко відкритої діафрагми. Це професійний об'єктив забезпечує виняткову роздільну здатність та різкість, відмінний інструмент для відпочинку та професійної фотографії. 

          

 

 

 

 

Laowa 65mm f/2.8 2X macro APO (Canon EOS M) VE6528EOSM - у великому інтернет-магазині abcphoto. Якщо терміново потрібно вибрати Об'єктиви або інші елементи фотототехніки не встаючи з крісла, зайдіть до нас у електронний маркет abcphoto.com.ua. Розгляньте пропозиції та виберіть Об'єктив за економною ціною? Щоб вам простіше було вибрати Об'єктив, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Laowa І Ви побачите перелік з Об'єктиви Laowa. У нас вибір фотоакссесуарів максимально простий. За якість товарів можна не переживати. Товари, які можна замовити у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Nikon. З'явилися при покупці Laowa 65mm f/2.8 2X macro APO (Canon EOS M) VE6528EOSM Питання можна задати нашим фахівцям. Замовлені фотоаксесуари можна отримати в Тернополі своєчасно.

Фокусна відстань 65 мм
Максимальне значення діафрагми f/2.8
Мінімальне значення діафрагми f/22
Байонет Canon EF-M
Сумісність Canon M
Оптична конструкція 14/10
Стабілізація зображення ні
Фокусування ручна
Особливості макро 2:1, 1:1
Діаметр фільтра 52 мм