Laowa 65mm f/2.8 2X macro APO (Canon EOS M) VE6528EOSM

Код товару: С000009801
Фото: Laowa 65mm f/2.8 2X macro APO (Canon EOS M) VE6528EOSM

У наявності

Ціна: 16 274 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Laowa 65mm f/2.8 2X Ultra-Macro APO(Canon EF-M)

       

 


Laowa 65mm f/2.8 2X macro APO - унікальний макрооб'єктив від компанії Venus Optics для неповнокадрових бездзеркальних систем. Це єдиний макрооб'єктив на ринку, здатний створювати дворазове збільшення зображення 2 : 1 в натуральну величину при МДФ близько 17 см. , щоденних фотографій, портретної зйомки та багато іншого. 

 

          


Характерно, що Venus Optics дуже багато, в оптичному плані, взяла з популярного макрооб'єктиву Laowa 100mm f/2.8 2X Macro, а саме покращений механізм боротьби з хроматичними абераціями як бічними, так і поздовжніми, спотворення майже невидимі для неозброєного ока. Оптична конструкція об'єктива складається з 14 елементів у 10 групах, плюс 3 елементи з наднизькою дисперсією.

Об'єктив конструктивно підтримує внутрішнє фокусування, "хобот" об'єктива не виходить за межі корпусу, тому сміливо фотографуйте полохливих комах зблизька.

Отримані зображення оптимізовані для систем APS-C, забезпечують приголомшливі деталі та контрастність від центру до країв навіть при використанні широко відкритої діафрагми. Це професійний об'єктив забезпечує виняткову роздільну здатність та різкість, відмінний інструмент для відпочинку та професійної фотографії. 

          

 

 

 

 

Laowa 65mm f/2.8 2X macro APO (Canon EOS M) VE6528EOSM - в онлайн-каталозі АВС Фото. Якщо потрібно купити Об'єктиви А також інші елементи фототехніки не покидаючи житла, відвідайте наш електронний маркет АВС Фото. З асортименту підберіть Об'єктив з вигодами для бюджету Щоб легше було підібрати Об'єктив, Скористайтеся фільтрами. Введіть: Laowa і Ви побачите, які доступні для замовлення Об'єктиви Laowa. У нас вибрати фототовари найпростіше. За якість товарів можна не турбуватися. Всі фотототовари, які є у нас, випускають відомі виробники, наприклад Tamron. Якщо з'явилися при підборі Laowa 65mm f/2.8 2X macro APO (Canon EOS M) VE6528EOSM Питання можна уточнити у наших менеджерів. Замовлення отримаєте Бердянське у мінімальні терміни.

Фокусна відстань 65 мм
Максимальне значення діафрагми f/2.8
Мінімальне значення діафрагми f/22
Байонет Canon EF-M
Сумісність Canon M
Оптична конструкція 14/10
Стабілізація зображення ні
Фокусування ручна
Особливості макро 2:1, 1:1
Діаметр фільтра 52 мм