Laowa Magic Shift Converter (MSC) Canon EF- Sony FE VEMSCEF

Код товару: С000009804
Фото: Laowa Magic Shift Converter (MSC) Canon EF- Sony FE VEMSCEF

У наявності

Ціна: 10 690 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

      

Laowa Magic Shift Converter Canon EF to Sony E
 
Цікавий перехідник дозволяє відкрити нові можливості при зйомці ширококутними об'єктивами Canon EF на камерах Sony E. Приверне увагу в першу чергу фотографів, які знімають інтер'єри та архітектуру, оскільки даний адаптер дозволяє зрушити оптичну вісь об'єктиву в межах ±10 мм без віньєтування, схоже на Tilt-Shift об'єктивів, і уникнути проблеми спотворень вертикальних ліній у знімках архітектури чи інтер'єру.

Конвертер насамперед "заточений" під використання об'єктива Laowa 12mm f/2.8 Zero-D VE1228C (Canon EF), змінюючи його характеристики на 17mm f/4. За словами розробника, вплив адаптера на якість зображення практично зведено нанівець, тому Laowa 12mm f/2.8 Zero-D VE1228C (Canon EF) збереже свою фірмову якість Zero-D. Адаптер рухливий, допомагає обертати об'єктив на 360 градусів, щоб знімати у горизонтальній та вертикальній орієнтації.

П'ять скляних елементів, розташованих у чотирьох групах, у тому числі два додаткові елементи з низьким заломленням, укладені в міцний металевий корпус, що гарантує міцність і довговічність пристрою.
 
 
 
 

Laowa Magic Shift Converter (MSC) Canon EF- Sony FE VEMSCEF - в інтернет-магазині АВС Фото. Якщо потрібно замовити Об'єктиви або інші елементи фотототехніки не покидаючи житла, відвідайте наш інтернет магазин abcphoto. З каталогу виберіть Об'єктив на вигідних умовах. Щоб швидко підібрати Об'єктив, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Laowa і Ви побачите список з Об'єктиви Laowa. У нас вибрати фототовари найпростіше. Як товари ніяких сумнівів бути не може. Всі фотоаксессуари, які можна замовити у нас, створені відомими брендами, наприклад Laowa. Якщо з'явилися при купівлі Laowa Magic Shift Converter (MSC) Canon EF- Sony FE VEMSCEF Питання можна прояснити у наших фахівців. Замовлену продукцію можна отримати в Каменському якомога швидше.

Байонет об'єктиви
Canon EF
Байонет камери
Sony E mount
Структура об'єктива
5 елементів у 4 групах
Збільшення множника фокусної відстані
1.4x
Режим фокусування / Управління діафрагмою
так
Розміри 
69.6 / 44.1 мм
Вага
360 гр