Laowa Magic Shift Converter (MSC) Canon EF- Sony FE VEMSCEF

Код товару: С000009804
Фото: Laowa Magic Shift Converter (MSC) Canon EF- Sony FE VEMSCEF

У наявності

Ціна: 9 919 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

      

Laowa Magic Shift Converter Canon EF to Sony E
 
Цікавий перехідник дозволяє відкрити нові можливості при зйомці ширококутними об'єктивами Canon EF на камерах Sony E. Приверне увагу в першу чергу фотографів, які знімають інтер'єри та архітектуру, оскільки даний адаптер дозволяє зрушити оптичну вісь об'єктиву в межах ±10 мм без віньєтування, схоже на Tilt-Shift об'єктивів, і уникнути проблеми спотворень вертикальних ліній у знімках архітектури чи інтер'єру.

Конвертер насамперед "заточений" під використання об'єктива Laowa 12mm f/2.8 Zero-D VE1228C (Canon EF), змінюючи його характеристики на 17mm f/4. За словами розробника, вплив адаптера на якість зображення практично зведено нанівець, тому Laowa 12mm f/2.8 Zero-D VE1228C (Canon EF) збереже свою фірмову якість Zero-D. Адаптер рухливий, допомагає обертати об'єктив на 360 градусів, щоб знімати у горизонтальній та вертикальній орієнтації.

П'ять скляних елементів, розташованих у чотирьох групах, у тому числі два додаткові елементи з низьким заломленням, укладені в міцний металевий корпус, що гарантує міцність і довговічність пристрою.
 
 
 
 

Laowa Magic Shift Converter (MSC) Canon EF- Sony FE VEMSCEF - в інтернет-магазині АВС Фото. Якщо потрібно замовити Об'єктиви або інші елементи фотототехніки не покидаючи будинок, відвідайте наш інтернет магазин abcphoto. Вам потрібно розглянути пропозиції та підібрати Об'єктив за ринковими розцінками? Щоб легко підібрати Об'єктив, за допомогою фільтрів. Введіть: Laowa і Ви побачите список з Об'єктиви Laowa. У нас найпростіша і найзручніша система підбору фотоакссесуарів. Ніяких сумнівів як товари. Товари, які можна купити у нас, виробляють відомі фірми, наприклад Viltrox. Якщо з'явилися при виборі Laowa Magic Shift Converter (MSC) Canon EF- Sony FE VEMSCEF Запитайте наших менеджерів. Замовлену продукцію можна отримати в Павлограді найшвидше.

Байонет об'єктиви
Canon EF
Байонет камери
Sony E mount
Структура об'єктива
5 елементів у 4 групах
Збільшення множника фокусної відстані
1.4x
Режим фокусування / Управління діафрагмою
так
Розміри 
69.6 / 44.1 мм
Вага
360 гр