
Для регулювання концентрації світлового потоку в комплекті передбачені шторки, а дифузійна панель забезпечить рівномірне однорідне світло.
На задній панелі розташований дисплей, що відображає робочі показники. Під екраном розташована панель керування, за її допомогою ви зможете налаштувати колірну температуру, рівень яскравості та вибрати режим роботи.
Корпус виконаний з авіаційного алюмінію, легкого та міцного. До того ж, корпус практично не нагрівається під час роботи. 900 яскравих світлодіодних ламп дають насичене потужне світло в 100 W. Лампи виготовлені за сучасними стандартами та прослужать до 50000 годин роботи.
Пристрій може працювати від літієвої батареї типу Sony BP-V (не входить у комплект) або безпосередньо від адаптера.
Tolifo GK-S100B PRO - в електронному маркеті abcphoto. Якщо терміново необхідно знайти Постійне студійне світло або інші фототовари не виходячи з дому, зверніться до нас онлайн-супермаркет АВС Фото. З асортименту виберіть Постійне студійне світло за гарною ціною? Щоб легше було підібрати Постійне студійне світло, скористайтеся нашими фільтрами. Введіть: Tolifo і Вам будуть показані всі Постійне студійне світло Tolifo. У нас вибір фототехніки не триватиме багато часу. За якість деталей можна не хвилюватися. Вся фототехніка, яку можна замовити у нас, створені світовими виробниками, наприклад Power Plant. Виникли при замовленні Tolifo GK-S100B PRO Питання можна уточнити у наших менеджерів. Транспортуємо продукцію в Хмельницькому своєчасно.
|
Вихідна потужність
|
36 Вт
|
|
Світловий потік
|
4320LM
|
|
Кількість світлодіодів
|
1000 шт
|
|
кольорова температура
|
3200K-5600K безперервне регулювання
|
|
Джерело світла
|
45° φ5 LED Super Bright
|
|
CRI
|
5600K≥96 3200K≥98
|
|
Діммер
|
10%-100%
|
|
Строк служби
|
50000 год
|
|
Пульт дистанційного керування
|
99 каналів 2.4G Бездротовий пульт дистанційного керування
|
|
Відстань дистанційного керування
|
>, 50 м
|
|
DMX512
|
ТАК (інтерфейс RJ45)
|
|
Тип літієвої батареї
|
NP-F750/NP-F960 x2
|
|
Вхід живлення постійного струму
|
DC13-19V
|
|
Адаптер
|
DC15V 2.4A
|
|
живлення
|
акумулятори типу Sony NP-F, від мережі
|
|
Комплектація
|
Світлодіодна панель
Пульт дистанційного керування Блок живлення Шторки DMX кабель Керівництво Гарантія 1 рік. |