Aputure B7C Accent 8-light kit (APC0213A3D)

Код товару: С000010401
Фото: Aputure B7C Accent 8-light kit (APC0213A3D)

Нема в наявності

Ціна: 29 900 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

      

 

Набір Accent B7c 8-Light Kit призначений для незалежних кінематографістів, техніків з освітлення та орендних будинків, що дозволяє користувачам одночасно зберігати, захищати та заряджати до восьми лампочок B7c; достатньо світла, щоб заповнити всю сцену. Один зарядний кейс може повернути до життя всі лампочки.

 

Accent B7c — це світлодіодна лампа зі змішуванням кольорів RGBWW потужністю 7 Вт, що працює від батареї, і є першим продуктом у сімействі «практичних» світлодіодних ліхтарів Aputure Accent, створених для кінематографістів, з унікальною комбінацією функцій, яких немає в жодного іншого світла.

 

  

B7c також є першою лампочкою, розробленою для кінематографістів, яка має вбудовану батарею, що забезпечує живлення B7c понад 70 хвилин на повній потужності та понад 20 годин, коли вона наближається до мінімальної яскравості.

 

B7c 8-Light Kit постачається в індивідуальному компактному зарядному футлярі з жорстким корпусом, створеному для роботи з будь-яким знімальним майданчиком. Завдяки восьми патронам E27 і стандартному кабелю змінного струму IEC користувачі можуть елегантно заряджати свої лампи B7c без проблем.

 

Створення фільму має бути швидким і простим. Завдяки унікальному дизайну патронів для лампи E27 користувачі можуть просто витягувати лампи або вставляти їх у 8-Light Charging Case B7c, не потребуючи втомливого крутіння.

 

Технологія, вбудована в патрони лампи push-pull, також використовує пружинну кришку патрона для захисту користувачів від небажаного ураження електричним струмом. 8-Light Charging Case також постачається з додатковими запобіжниками, щоб забезпечити швидку та просту заміну.

 

Accent B7c відповідає діапазону колірних температур Nova P300c, найдосконалішого світильника Aputure для змішування кольорів, створюючи широкий діапазон колірних температур від 2000K до 10000K. А в поєднанні з функцією Sidus Link SourceMatch він може відповідати майже будь-якому джерелу білого світла.

 

На відміну від типових побутових світлодіодних ламп, Accent B7c використовує світлодіоди кінематографічного класу для відтворення бездоганних тонів шкіри – з бездоганними значеннями CRI та TLCI 95+ і показником SSI вольфраму 85, випереджаючи стандартні лампи.

 

Accent B7c — це єдина світлодіодна розумна лампочка з вбудованими кнопками для керування як яскравістю, так і CCT, що дозволяє користувачам регулювати інтенсивність і налаштування CCT кількома простими клацаннями, навіть не підключаючи її до програми Sidus Link.

 

Використовуючи вбудовану технологію Sidus Mesh, B7c також можна керувати бездротовим способом через смартфон або iPad за допомогою програми Sidus Link, що дозволяє кінематографістам точно налаштовувати CCT, яскравість, колір і FX, а також використовувати режими SourceMatch і ColorPicker для підходять практично до будь-якого кольору.

 

Завдяки Sidus Link Accent B7c має доступ до вбудованих ефектів освітлення, а також до ефектів SidusProTM, таких як PickerFX, Manual FX і Magic Program, створюючи екосистему, яка дозволяє творчим людям створювати безліч унікальних програмованих ефектів.

 

 

  • 8 світлодіодних ламп Accent B7c RGBWW
  • 1x зарядний чохол Accent B7c 8-Light
  • 3x запасний запобіжник
  • 1x кабель живлення змінного струму

 

Aputure B7C Accent 8-light kit (APC0213A3D) - в онлайн-супермаркеті АВС Фото. Якщо терміново необхідно знайти Постійне студійне світло або інші аксесуари Не покидаючи вдома, зайдіть до нас в електронний каталог abcphoto. Виберіть із асортименту Постійне студійне світло за низькою ціною? Щоб точно підібрати Постійне студійне світло, скористайтеся системою фільтрів. Введіть: Aputure і Ви побачите доступні для замовлення Постійне студійне світло Aputure. У нас найпростіша і найзручніша система підбору фотоакссесуарів. За якість запчастин можна не переживати. Всі фотоаксессуари, які можна замовити у нас, створені відомими виробниками, наприклад Tolifo. Якщо виникли під час підбору Aputure B7C Accent 8-light kit (APC0213A3D) Питання можна поставити нашому фахівцю. Товари заберіть в Дніпродзержинське без затримок.

● Колірна температура: від 2000K до 10000K;
● Димування: від 0 до 100%;
● CRI: 95+;
● Сумісність із цоколем/патроном: E26 та E27;
● Колірний простір: Rec.2020;
● Керування: через кнопки керування увімкненням/вимкненням, яскравістю та колірною температурою на самому корпусі, або через програму Sidus Link через Bluetooth;
● Потужність: 7 Вт;
● Охолодження: пасивне;
● Живлення: від вбудованого акумулятора (1300 мАг 7,4 В) або від мережі від 100 до 240 В (цоколь E26/E27);
● Час роботи від акумулятора:
       при максимальній яскравості 70+ хвилин;
       при мінімальній яскравості 20 годин;
● Робоча температура: від -10 до 40 ° С;
● Розмір: φ70 мм х 118 мм;
● Вага: 240 г.