Schneider B+W 77mm CIRCULAR POL FILTER MRC BASIC (1100754) світлофільтр поляризаційний

Код товару: С000011647
Фото: Schneider B+W 77mm CIRCULAR POL FILTER MRC BASIC (1100754) світлофільтр поляризаційний

У наявності

Ціна: 4 400 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 
Світлофільтр поляризаційний B+W POL FILTER HIGH TRANSMISSON CIRCULAR MASTER з мультипросвітленням та додатковим захисним нано покриттям.
 
Завдяки ефекту поляризації покращує чистоту власних кольорів та підвищує їх насиченість. Підсилює контрастність зображення. Широко застосовується у пейзажній фотографії, вода на знімках стає прозорою, трава зеленішою, а фарби золотої осені яскравіші та бiльш насичені.
 
Зменшує відбиття від неметалевих поверхонь, таких як вода, скло, глянсове покриття тощо. Об'єкти та люди за поверхнями, такими як вітрини магазинів чи скла автомобілів, знову стають видимими – магічна трансформація зображення!
 
 
2022 рік. Нові фільтри BASIC та MASTER.
 
Понад сімдесят років німецька компанія Schneider Kreuznach випускає світлофільтри B+W, якості яких довіряють професійні фотографи у всьому світі. Модельний ряд був досить широкий як за типами фільтрів, так і за ціновою політикою.
 
Сильне падіння попиту на недорогі аматорські камери та об'єктиви, і розширення асортименту професійних системних камер із сенсорами надвисокої роздільної здатності, відповідно виробництво більш якісної оптики, дали привід компанії переглянути та оптимізувати свій модельний ряд. А саме виключити з нього світлофільтри для бюджетного сегменту, сконцентрувавшись на розробці та виробництві продуктів класу Hi-End – це серії BASIC та MASTER.
 
 
Світлофільтри BASIC та MASTER - загальні характеристики та відмінності:
 
BASIC
 
- оптичне скло SCHOTT (група компаній ZEISS).
- нова вдосконалена латунна оправа з рифленою насічкою для зручнішої та швидкої зміни фільтра.
- до складу металу доданий компонент, що дозволяє більш плавно і гладко обертатися фільтру, мінімізуючи ефект залипання.
- поліпшена формула покриття MRC для більш контрастних знімків.
- поляризаційна плівка B+W
- фільтри виготовляються виключно у Німеччині. MADE IN GERMANY.
 
MASTER
 
- Оптичне скло SCHOTT (група компаній ZEISS).
- нова вдосконалена тонка латунна оправа з рифленою насічкою для зручнішої та швидкої зміни фільтра.
- до складу металу доданий компонент, що дозволяє більш плавно і гладко обертатися фільтру, мінімізуючи ефект залипання.
- поліпшена формула покриття MRC nano для більш контрастних знімків.
- поляризаційна плівка KSM Käsemann
- технологія HTC HIGH TRANSMISSON CIRCULAR
- фільтри виготовляються виключно у Німеччині. MADE IN GERMANY.
 
 
Скло світлофільтрів серії MASTER запресоване у більш тонку латунну оправу, ніж у фільтрів серії BASIC, що дозволяє використовувати їх з понад ширококутними об'єктивами на повній матриці, без ризику віньєтування.
 
Просвітлююче та захисне покриття MRC nano у фільтрах MASTER містить додатковий nano шар, більш стійкий до всіляких механічних пошкоджень, а також здатних ефективніше самоочищатися. Волога, конденсуючись або потрапляючи на такий шар, трансформується практично в круглі сферичні елементи та сама скочується з поверхні. Такий ефект ще називають «ефектом лотоса».
 
Саме ці експлуатаційні відмінності серії MASTER кращі для фотографів, які багато подорожують і знімають на відкритому повітрі, на морському узбережжі, в джунглях або просто в дощову погоду.
 
У фільтрах серії MASTER використовуються поляризаційні плівки Käsemann (KSM) - найінноваційнішого та найкращого виробника в даній галузі. Завдяки технології HIGH TRANSMISSON CIRCULAR (HTC) досягається високий поляризаційний ефект, при тому що сам фільтр світліший за стандартний поляризатор. Ослаблення експозиції всього 1 - 1,5 ступеня, на відміну від інших виробників, де цей фактор може досягати цілих 3х.
 
 
Можна сміливо стверджувати, що поляризаційні світлофільтри B+W серії MASTER не просто кращі, а є еталонним продуктом у цій категорії.
 
Примітно, що компанія Schneider Kreuznach приділяє особливу увагу охороні навколишнього середовища і насправді демонструє свою відданість сучасним екологічним трендам. Всі нові фільтри серії BASIC та MASTER упаковуються в бавовняні ганчіркові чохли та коробки з переробленого картону.
 

Schneider B+W 77mm CIRCULAR POL FILTER MRC BASIC (1100754) світлофільтр поляризаційний - у великому інтернет-магазині АВС Фото. Якщо потрібно підібрати Фільтри та інші елементи фототехніки не виходячи з дому, зверніться до нас онлайн-супермаркет abcphoto. Розгляньте каталог та виберіть Фільтр на кращих умовах. Щоб вам простіше було підібрати Фільтр, за допомогою зручної навігації. Введіть: Schneider B+W і перед вами будуть усі Фільтри Schneider B+W. У нас проста система підбору фотоакссесуарів. За якість товарів можна не переживати. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, створені відомими виробниками, наприклад Heliopan. Якщо з'явилися при купівлі Schneider B+W 77mm CIRCULAR POL FILTER MRC BASIC (1100754) світлофільтр поляризаційний Запитайте наших професіоналів. Замовлену продукцію можна отримати в Черкасах без затримок.

Диаметр резьбы 77мм
Кратность затемнення
2,8х
Ослабление экспозиции
приблизительно 1-2 ступени, в зависимости от степени поляризации.
Просветление
MRC - улучшенное двухстороннее мультипросветление с чрезвычайно низким коэффициентом отражения и антивандальным покрытием для защиты от всевозможных повреждений и загрязнений.
Материал оправы
латунь, с внешней резьбой
Особенности
Благодаря эффекту поляризации улучшает чистоту собственных цветов и повышает их насыщенность. Усиливает контраст изображения. Широко применяется в пейзажной фотографии, вода на снимках становится прозрачной, трава более зеленой а краски золотой осени ярче и насыщенней. MADE IN GERMANY.
Дополнительные возможности
Уменьшает отражения от неметаллических поверхностей таких как вода, стекло, глянцевое покрытие и т.д. Объекты и люди за поверхностями, такими как витрины магазинов и стекла автомобилей, снова становятся видимыми - магическая трансформация изображения!