Schneider B+W 702 Graduated Filter 50 % MRC 100x150x2

Код товару: С000011499
Фото: Schneider B+W 702 Graduated Filter 50 % MRC 100x150x2

У наявності

Ціна: 7 083 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 
B+W 702 Graduated Filter 25% MRC 100x150x2 mm
B+W 701 MRC Graduated ND 50% – градієнтний нейтрально-сірий фільтр 4Х кратної щільності (ND 0.6).
Призначений для затемнення певних ділянок зображення, що дозволяє залишити експозицію недоторканою в інших частинах зображення.
Градієнтні нейтрально-сірі (ND) фільтри дають фотографу можливість гнучкіше керувати налаштуваннями камери в яскраво освітлений день. Вони зменшують кількість світла, дозволяють прикрити частину зображення для вирівнювання освітленості. Для зйомки відео в яскраві сонячні дні ці фільтри також будуть незамінними.
Градієнтні фільтри B+W мають прямокутну форму, що дозволяє легко змінювати положення лінії переходу.
 
 
Можливі наступні варіанти використання градуювання:
 - Градуювання зверху: використовується для затемнення верхньої частини кадру (найчастіше неба), з метою опрацювання деталей. Експозиція визначається сюжетно важливою частиною кадру нижньої частини (без неба), дані експозаміру задаються у ручному режимі. У результаті – добре експонований кадр із затемненням і відпрацюванням неба.  
- Градуювання знизу: експозиція визначається по небу або по яскравій ділянці у верхній частині кадру. Дані експозаміру встановлюються у ручному режимі. У результаті – добре експонований кадр з відпрацюванням неба та відпрацюванням нижньої частини кадру.
- Градуювання бічне: наприклад, зйомка кімнати (вікна збоку). Перепад яскравості вирівнюється, і деталі добре читаються як в освітлених ділянках, так і в тінях.
 
Багатошарове покриття MRC – це складна система покриття лінз B+W. MRC (multi resistant coating) – це 8-шаровий процес покриття скла, який зменшує відбиття, створює водостійкий шар (гідрофобне покриття) та забезпечує стійкість до подряпин.
 
Упаковка – алюмінієвий кейс для зберігання та транспортування.
Вироблено в Німеччині.
 
Покриття: MRC
Щільність: 0.6
Коефіцієнт фільтрації: 4X
Розмір: 100х150х2мм
Матеріал: скло Шотта
 
 
 

Schneider B+W 702 Graduated Filter 50 % MRC 100x150x2 - в онлайн-каталозі abcphoto. Якщо терміново потрібно підібрати Фільтри або інші фототовари Не покидаючи будинок, зайдіть до нас в онлайн магазин АВС Фото. Розгляньте асортимент та виберіть Фільтр за економною ціною? Щоб максимально просто вибрати Фільтр, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Schneider B+W і перед вами з'явиться Фільтри Schneider B+W. Як бачите, вибір максимально спрощений. За якість запчастин можна не турбуватися. Всі фототовари з каталогу розроблені відомими компаніями, наприклад Tamron. Виникли при замовленні Schneider B+W 702 Graduated Filter 50 % MRC 100x150x2 Запитайте фахівців в онлайн-режимі. Транспортуємо продукцію в Івано-Франківську в потрібні терміни.

Покриття: MRC
Щільність: 0.6
Коефіцієнт фільтрації: 4X
Розмір: 100х150х2мм
Матеріал: скло Шотта