Schneider B+W 49mm 81-A MRC

Код товару: 13931
Фото: Schneider B+W 49mm 81-A MRC

У наявності

Ціна: 1 502 1 395 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Слабо утеплює світлофільтр, з мульти просвітленням MRC , дія якого аналогічна Skylight KR 1.5, але з трохи більшим червонуватим відтінком. Зсув у теплу зону – 200.
 
Блокує ультрафіолетове випромінювання. Запобігає високому переважанню синього тону в тінях (викликаного освітленням неба), надаючи зображенню більш теплу кольорову гаму. Незамінний при зйомці на морі та горах, де блокування ультрафіолету захисними фільтрами UV недостатньо.
 
Особливо рекомендується під час зйомки зі спалахами.
 
Весь цикл виробництва світлофільтрів B+W Schneider, включаючи варіння скла, здійснюється на заводі Schneider Optische Werke у м. Bad Kreuznach .

 

 

Schneider B+W 49mm 81-A MRC - в інтернет-магазині АВС Фото. Якщо потрібно купити Фільтри або інші аксесуари не покидаючи вдома, відвідайте наш онлайн-каталог АВС Фото. Розгляньте каталог і підберіть Фільтр з хорошими знижками. Щоб запросто підібрати Фільтр, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Schneider B+W і перед вами будуть усі Фільтри Schneider B+W. У нас вибрати фототовари найпростіше. За якість запчастин можна не турбуватися. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, розроблені відомими компаніями, наприклад Marumi. Якщо виникли під час підбору Schneider B+W 49mm 81-A MRC Запитайте нашого менеджера. Товари можна забрати в Нікополі своєчасно.

Назва товару
Світлофільтр B+W Schneider 81-A MRC 49mm
Виробник
Б. В. Шнайдер
Тип фільтра
Коригуючий
Розмір
49 мм