Schneider B+W 49mm 81-A MRC

Код товару: 13931
Фото: Schneider B+W 49mm 81-A MRC

У наявності

Ціна: 1 507 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

B+W F-Pro KB-15 MRC (80 A)

Світлофільтр B+W F-Pro KB-15 MRC дозволяє застосовувати позитивну плівку денного світла при освітленні галогенними лампами, а також дуже світлими (1000 Вт) або слабкішими (25 Вт) лампами розжарювання.

Застосовується при зйомці на денній плівці, ефект «під ніч». Застосовується при зйомці в студії на денну плівку або денний слайд з лампами розжарювання (які мають колірну температуру 3400°). 

Багатошарове покриття MRC – це система покриття лінз B+W. MRC (multi resistant coating) - це 8-шаровий процес покриття скла, який зменшує відображення, створює водостійкий шар (гідрофобне покриття) та забезпечує стійкість до подряпин.

Фільтр фактор 2.2. Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Вироблено в Німеччині.

Покриття: MRC 

Діаметри: 49

Матеріал: скло Шотта

Матеріал оправи: латунь

 
 
 

Schneider B+W 49mm 81-A MRC - в електронному каталозі АВС Фото. Якщо потрібно придбати Фільтри А також інші фототовари не виходячи з дому, зверніться до нашого онлайн-супермаркет abcphoto. Розгляньте пропозиції та підберіть Фільтр З вигодами для себе? Щоб легко було підібрати Фільтр, за допомогою фільтрів. Введіть: Schneider B+W і Вам будуть показані всі Фільтри Schneider B+W. У нас найпростіша система підбору фототехніки. Як товари ніяких сумнівів бути не може. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, створені відомими виробниками, наприклад RODENSTOCK. З'явилися при покупці Schneider B+W 49mm 81-A MRC Питання можна уточнити у наших фахівців. Замовлену продукцію можна отримати в Мелітополі найшвидше.

Покриття: MRC 

Діаметри: 49

Матеріал: скло Шотта

Матеріал оправи: латунь