Schneider B+W 49mm 81-B MRC

Код товару: 13934
Фото: Schneider B+W 49mm 81-B MRC

У наявності

Ціна: 1 502 1 345 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Слабо утеплює світлофільтр, з мульти просвітленням MRC , дія якого аналогічна Skylight KR 1.5, але з трохи більшим червонуватим відтінком. Зсув у теплу зону – 200.
 
Блокує ультрафіолетове випромінювання. Запобігає високому переважанню синього тону в тінях (викликаного освітленням неба), надаючи зображенню більш теплу кольорову гаму. Незамінний при зйомці на морі та горах, де блокування ультрафіолету захисними фільтрами UV недостатньо.
 
Особливо рекомендується під час зйомки зі спалахами.
 
Весь цикл виробництва світлофільтрів B+W Schneider, включаючи варіння скла, здійснюється на заводі Schneider Optische Werke у м. Bad Kreuznach .

 

 

Schneider B+W 49mm 81-B MRC - в інет-маркеті abcphoto. Якщо терміново потрібно знайти Фільтри або інші аксесуари не покидаючи квартири, відвідайте наш віртуальний маркет АВС Фото. Вам потрібно розглянути пропозиції та вибрати Фільтр З вигодами для себе? Щоб швидко підібрати Фільтр, скористайтеся зручною системою пошуку. Введіть: Schneider B+W і Вам будуть запропоновані різні Фільтри Schneider B+W. У нас найпростіша і найзручніша система підбору фотоакссесуарів. В якості товарів сумнівів бути не може Всі фототовари з каталогу виробляють відомі фірми, наприклад Heliopan. Якщо з'явилися при купівлі Schneider B+W 49mm 81-B MRC Запитайте наших професійних менеджерів. Замовлену продукцію можна отримати в Каменському без затримок.

Назва товару
Світлофільтр B+W Schneider 81-B MRC
Виробник
Б. В. Шнайдер
Тип фільтра
Коригуючий
Розмір
49 мм