Schneider B+W 49mm 81-B MRC

Код товару: 13934
Фото: Schneider B+W 49mm 81-B MRC

У наявності

Ціна: 1 507 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

B+W F-Pro 81-B MRC

B+W F-Pro 81-B MRC – слабо утеплюючий світлофільтр, дія якого аналогічна фільтру 81-A, але з трохи більшим червонуватим відтінком. Зсув у теплу зону – 300°.

Блокує ультрафіолетове випромінювання, запобігає високому переважанню синього тону в тінях (викликаного освітленням неба), надаючи зображенню теплішу кольорову гаму. Незамінний при зйомці на морі та в горах, де блокування ультрафіолету захисними фільтрами UV недостатньо.

Багатошарове покриття MRC – це складна система покриття лінз B+W. MRC (multi resistant coating) - це 8-шаровий процес  покриття скла, який зменшує відображення, створює водостійкий шар (гідрофобне покриття) та забезпечує стійкість до подряпин.

Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Зроблено в Німеччині.

Покриття: MRC

Діаметри: 49

Матеріал: скло Шотта

Матеріал оправи: латунь

 
 
 

 

Schneider B+W 49mm 81-B MRC - в онлайн-маркеті АВС Фото. Якщо терміново потрібно підібрати Фільтри або інші елементи фотототехніки не виходячи з квартири, відвідайте наш онлайн-каталог АВС Фото. Вам потрібно розглянути варіанти та підібрати Фільтр за собівартістю. Щоб максимально просто вибрати Фільтр, за допомогою зручної навігації. Введіть: Schneider B+W і Ви побачите всі необхідні Фільтри Schneider B+W. У нас підібрати фототехніку найпростіше. Як і надійність товарів не варто сумніватися. Вся фототехніка, яку можна замовити у нас, створені перевіреними компаніями, наприклад RODENSTOCK. Якщо виникли при купівлі Schneider B+W 49mm 81-B MRC Запитайте наших фахівців. Фототовари можна отримати в Дніпродзержинське максимально швидко.

Покриття: MRC

Діаметри: 49

Матеріал: скло Шотта

Матеріал оправи: латунь