Schneider B+W 62mm 81-B MRC

Код товару: 13938
Фото: Schneider B+W 62mm 81-B MRC

У наявності

Ціна: 1 805 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

B+W F-Pro 81-B MRC

B+W F-Pro 81-B MRC – слабо утеплюючий світлофільтр, дія якого аналогічна фільтру 81-A, але з трохи більшим червонуватим відтінком. Зсув у теплу зону – 300°.

Блокує ультрафіолетове випромінювання, запобігає високому переважанню синього тону в тінях (викликаного освітленням неба), надаючи зображенню теплішу кольорову гаму. Незамінний при зйомці на морі та в горах, де блокування ультрафіолету захисними фільтрами UV недостатньо.

Багатошарове покриття MRC – це складна система покриття лінз B+W. MRC (multi resistant coating) - це 8-шаровий процес  покриття скла, який зменшує відображення, створює водостійкий шар (гідрофобне покриття) та забезпечує стійкість до подряпин.

Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Зроблено в Німеччині.

Покриття: MRC

Діаметри: 62

Матеріал: скло Шотта

Матеріал оправи: латунь

 
 
 

 

Schneider B+W 62mm 81-B MRC - на кращому сайті abcphoto.com.ua. Якщо потрібно купити Фільтри фотоаксесуари не покидаючи житла, відвідайте наш інтернет магазин АВС Фото. Розгляньте пропозиції та підберіть Фільтр З вигодами для себе? Щоб не витрачати час на підбір Фільтр, за допомогою фільтрів. Введіть: Schneider B+W і перед вами з'явиться все Фільтри Schneider B+W. У нас ви легко знайдете необхідні фототовари. Можна не сумніватися як товар. Вся фототехніка з нашого каталогу створені відомими виробниками, наприклад Tamron. Якщо з'явилися при виборі Schneider B+W 62mm 81-B MRC Питання можна уточнити у наших фахівців. Відправляємо продукцію в Дніпродзержинське якомога швидше.

Покриття: MRC

Діаметри: 62

Матеріал: скло Шотта

Матеріал оправи: латунь