Schneider B+W 55mm Circular - Pol MRC

Код товару: 13844
Фото: Schneider B+W 55mm Circular - Pol MRC

У наявності

Ціна: 4 179 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

B+W F-Pro S03 Circular-Pol MRC

B+W F-Pro S03 Circular-Pol MRC – професійний поляризаційний світлофільтр. Зменшує відображення та відблиски, відфільтровуючи світло, яке стало поляризованим через відбиття від неметалічних поверхонь, покращує контраст кольору та кольоронасиченість. Один з найбільш поширених та необхідних фільтрів для кожного фотографа.

Ступінь поляризації залежить від кута сонця щодо горизонту. Найкращі умови поляризації під час використання під кутом 90° до сонця. Поляризація води, як і неба залежить від кута сонця. Під час зйомки води з поляризаційним фільтром стають видні об'єкти під водою (посилення або ослаблення відображення на воді).

Оправа F-Pro виготовлена ​​з латуні та має зовнішнє різьблення для додаткових аксесуарів, таких як лінзи, кришки, бленди або інші світлофільтри.

Багатошарове покриття MRC – складна система покриття лінз B+W. MRC (multi resistant coating) - це 8-шаровий процес покриття скла, який зменшує відображення, створює водостійкий шар (гідрофобне покриття) та забезпечує стійкість до подряпин.

Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Зроблено в Німеччині.

Покриття: MRC
Діаметри: 55
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь
 
 

Schneider B+W 55mm Circular - Pol MRC - у великому інтернет-магазині АВС Фото. Якщо терміново потрібно купити Фільтри або інші фототовари не виходячи з дому, зверніться до нас віртуальний магазин АВС Фото. Виберіть із запропонованих варіантів Фільтр на кращих умовах. Щоб не витрачати час на підбір Фільтр, Скористайтеся навігацією. Введіть: Schneider B+W і перед вами будуть Фільтри Schneider B+W. У нас ви швидко оберете необхідні фототовари. Можна не перейматися якістю товарів. Товари, які можна замовити у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Hoya. Якщо виникли при купівлі Schneider B+W 55mm Circular - Pol MRC Запитайте наших менеджерів. Відправляємо продукцію в Броварах в потрібні терміни.

Покриття: MRC
Діаметри: 55
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь